Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Zápis FA ČVUT
Zápis FA ČVUT Dominika 23.06.14 09:29
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, protože jsem starý zmatkář , že k zápisu do 1. ročníku 8.7.2014 mam přinést ověřenou kopii vysvědčení (s tím problém nemám), ale ještě rozhodnutí o přijetí ke studiu. A na oznámení o výsledku při. řízení se píše, že rozhodnutí o přijetí ke studiu bude vydáno až poté, co fakultě doložíte ověřenou kopii vysvědčení, kterou zašlete doporučeně atd... Já z toho teď nevím, jestli mám poslat na studijní kopii vysvědčení a oni mi pošlou rozhodnutí a nebo neposílat nic a doručit osobně až na zápis a oni mi to rozhodnutí dají toho osmého... prosím, kdo máte zkušenost, ozvěte se . Děkuji.
studijní L 23.06.14 16:40
Zavolej na studijní, to je nejjistější. Říhové nebo Svobodové, kontakty zde: http://www.fa.cvut.cz/Cz/Studium
zkušenost k. 23.06.14 21:12
já to udělala tak, že jsem odeslal kopii matur, vysvědčení poštou na studijní oddělení k rukám pí. Svobodové a oni mi za pár dní poslali dopis, který je již rozhodnutím o přijetí. v tom poté uvádějí, že již není nutné na zápis nosit další kopii vysvědčení.
zapis d 01.07.14 19:26
Volal jsem pani Svobodove a povidala, ze vysvedceni staci donest az na zapis a neni nutne ho tam nosit ci posilat predem.
dopis p. 05.07.14 11:40
Chtěla bych se zeptat, je potřeba přinést na zápis i ten dopis (oznámení o výsledku př. řízení)? Nemůžu ho najít.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.