Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

UTB-FMK Prostorová tvorba
UTB-FMK Prostorová tvorba MarieM 10.05.14 19:55
Zdravím všechny,
chtěla jsem se zeptat jestli tu není někdo, kdo studuje či se chce hlásit na Prostorovou tvorbu do Zlína. Tento obor na fakultě multimediálních komunikací UTB jsem objevila teprve nedávno a zajímalo by mě co obnáší a jaké přesně bych po škole mohla mít uplatnění. Zajímá mě architektura, ale i interiérový design, myslím si, že do architektury nejsem dostatečně "zažraná" abych ji mohla studovat a věnovat se jí naplno, asi bych to nezvládala a zbytečně se trápila. Prostorová tvorba se mi zalíbila, kdyby tu byl někdo a měl jakékoliv informace-o přijímačkách, studiu, uplatnění,..budu vám moc vděčná když mi odepíšete.
Díky moc!
prijimaci zkousky pety 22.06.15 18:19
Ahojte. Je tu nekdo kto studuje prostorovu tvorbu na UTB? Mam otazku ohledem prijimaci zkousky - co mam cekat? Ake zadania su kromne pisomniho a ustniho testu? Mam na mysli pocas tych tri dni. Dekuji pekne za odpovedi

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.