Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Časová náročnost FA
Časová náročnost FA Misak 11.01.14 14:24
Ahoj, právě maturuji a tak se rozhoduji, na jakou vysokou školu jít. Na architekturu chci už dlouho, protože mě baví jak umění, tak geometrie a matematika, ale také bych chtěla příští rok začít aspoň trochu vydělávat. Je to vůbec možné s tak náročnou školou stíhat ještě práci? Kolik hodin denně zhruba stráví student architektury školou?
Díky za odpovědi
Peníze? Co to je? Winter 11.01.14 15:11
Záleží především na člověku. Pokud člověk seženeš dobrého vedoucího a sám není flákač, sežere mu studium celý den (zase získá v myšlení architektury ohromný náskok).

Ze začátku to asi jde (na druhou o prváka se v komerčním ateliéru nepoperou ani jako o kresliče). Nicméně v předposledním ročníku mi mohlo studium zabrat takových 10 až 13 hodin denně, půlrok před diplomkou i 16 až 18 hodin (včetně dalších workshopů, konferencí apod.). Týden před důležitými prezentacemi je pak zabit už úplně.

Samozřejmě jde šidit, ale okamžitě se to projeví na školních projektech (architektura má na rozdíl od "písemných" oborů tu nevýhodu, že kvalita je "vidět" už na první pohled).

Pokud ti jde o peníze - a to nejen během studia - na architekturu nechoď.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.