Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Porovnání architektur
Porovnání architektur AdamV 18.01.13 10:53
Zdravím,
máte někdo možnost porovnat architektury a jejich přístup ke studijnímu plánu? Kde je potřeba kolik úsilí během studia? Zaslechl jsem, že Liberec má třeba úplně jiný přístup než mají na FA ČVUT. Díky za info
RE: zuzka 20.01.13 23:56
Já ti moc neporadím, ale chce se zeptat; co jsi zaslechl a jakej v tom je teda rozdíl?
No,tohle... Winter 21.01.13 14:25
...vám tu asi nikdo neřekne, protože by se okamžitě strhl totálně zahejtovaný flejm .)
Fa ČVUT lef 21.01.13 16:09
Doporučuju Fa ČVUT, dá ti lepší technický základ. Ateliéry jsou tu taky dobré, musíš vědět, kam jít. Ale dá se to celé i dost odfláknout. Takže je to často o vlastní vůli a chuti do práce. Hodně zdaru!
Nejlepší je udělat si vlastní názor... Petr Šmídek 21.01.13 16:37
Na ČVUT probíhá výstava ateliérových prací (finální kritiky již skončily) a v Liberci jsou právě tento týden obhajoby všech ateliérů.
Porovnání architektur AdamV 22.01.13 14:05
Na FA ČVUT jsem dva roky byl, dokud mě nevylili na matematice, která je má slabá stránka. Proto se ptám na obecné informace o Liberci, něco jako příspěvek od "lefa" o FA ČVUT .. Rozhoduji se co dál.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.