Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Zahradní architektura na CVUT
Zahradní architektura na CVUT zabicka 13.01.13 22:25
Studujete někdo zahradní architekturu na CVUT (magisterske)? Zajímalo by mě, jestli bych tam měla šanci s bakalarem ze Zahradní architektury na MENDELU. A nevíte, jaké jsou prijimacky?
re žabička vga 13.01.13 23:03
Obor zahradní architektura se na ČVUT nevyučuje, ale na Suchdole na Zemědělceje nějaký takový podobný je...
doplneni zabicka 16.01.13 15:43
Možná jsem to špatně napsala, myslela jsem tohle:
http://www.fa.cvut.cz/Cz/Studium/Ms/N3501/Zka
re žabička vga 16.01.13 17:10
Zkusit to můžeš, ale na ČVUT pojmem na který si napsala odkaz neznamená kytičky, ale urbanismus a územní plánování.
zka ves 16.01.13 23:01
ahoj zabicko, co jsem slysela od spoluzaku z magisterskeho, tak ten zahradni modul u nas na cvutu moc nefunguje...
CZU Luci 11.05.13 16:18
Ahoj zabicko, ja jsem zase na czu na krajinne a zahradni upravy. Mame to hodne zamerene na dendrologii, pedologii, chemii, sadovnicke kvetinárstvi, navrhy zahrad a zahonu, klimatologii. O lednici slysim, ze to maji daleko vic na kresleni. Na czu je jeste krajinarstvi, to je vic na matiku a statiku. Na cvut jsem chtela taky, ale pry to opravdu moc nefunguje. Dala jsem prednost zahradnictvi pred stavarinou vpodstate. Sice se ti budou vsichni smat kvuli hnojarne, ale tenthle obor je na fappz pry nejlepsi...
Autorizace stepanka smidova 14.05.13 14:20
Hlavně je třeba si ověřit, zda vzdělání na dané škole umožňuje dále získat autorizaci. Obor na ČZU toto neumožňuje.
Zahradni a krajinářská architektura / ČZU Karel 02.11.14 18:40
Od roku 2013 je na ČZU (Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů) nově akreditován obor Zahradní a krajinářská architektura. Obor je možné studovat jak v bakalářském, tak magisterském stupni. Obor navazuje na již dlouhodobě vyučovaný obor Zahradní tvorba, který je u České komory architektů veden jako příbuzné vzdělání pro autorizaci. Takže kdo bude chtít být jednou autorizovaným architektem má možnost v rámci příbuzného vzdělání. více informací o zmiňovaných oborech na www.af.czu.cz
Krajinářská architektura FA ČVUT Karel 29.07.17 13:03
Od roku 2015 se na FA ČVUT vyučuje bakalářský studijní program Krajinářská architektura. Připravuje studenty pro oblast komplexní péče o krajinu, s důrazem na propojení s architekturou, urbanismem a výtvarným uměním. Studium v programu Krajinářská architektura bude dvoustupňové vysokoškolské studium (bakalářské, magisterské), uspořádané do sériového řetězce dvou samostatných studijních programů. Akreditace magisterského studijního programu Krajinářská architektura je plánována v roce 2018. Do budoucna se připravuje doktorský program. více informací na www.fa.cvut.cz

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.