Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

talentovky VSUP
talentovky VSUP Michal 21.11.12 22:13
Ahoj je tu někdo kdo absolvoval talentovky na VSUP ?
Ocenil bych nějakej konkrétnější popis průběhu zkoušek atd. Díky
talentovky VSUP mezu 04.12.12 20:24
To je asi hodně individuální. Včera jsem byl na A4 a myslím, že bude mít každý ateliér úplně něco jiného.
talentovky VSUP a 06.12.12 20:14
Taky bych ocenila něco podrobnějšího, prosím. I třeba rozdíly mezi jednotlivými ateliéry, jestli o tom někdo něco víte. Díky moc!
talentovky VŠUP Jana 18.12.12 19:04
Dnes mi přišla pozvánka k přijímacím zkouškám a přiložen byl i seznam potřeb, které si má každý uchazeč přinést k talentovkám...to myslí skutečně vážně, že mám s sebou přinést rýsovací prkno, kladivo, tempery, tuš, fixativ a spoustu dalších věcí? Nedokážu si představit, že to sama všechno tahám MHD...
>Jana takyarchitekt 19.12.12 14:10
Svaly tuž, přines si i tuš.
>Jana Radek 20.12.12 11:02
a na co kladivo? Skoč si radši na pivo...
magisterské Amálka 20.12.12 18:23
nehlásil se někdo na navazující magisterské studium na VŠUP?
Talentovky na VŠUP Dominika 16.01.13 16:11
Ahoj všichni, na VŠUP jsem se hlásila loni, ale na design ne architekturu. V těch talentovkách co si pamatuju byly úkoly: navrhnou houpacího koně a namalovat ruku. A taky nám dali 10-15 otázek na různý designéry, produkty a muzea (takže se to nejspíš dá předpokládat i na tý architektuře) z čehož sme byli všichni zaskočený, ani jedno z těch jmen sem nikdy neslyšela :D každopádně do druhýho kola postoupilo snad jen okolo deseti lidí co si tak pamatuju....

A k těm pomůckám, oni toho sice vypsali milion, ale ve finále potřebuješ jen to, co budeš chtít použít
vsup M 04.02.13 22:40
vím že už je dávno po talentovkách a je malá pravděpodobnost že se sem na to vůbec nekdo podívá ale, u talentovek jsme se nedostal ani do druhýho kola , tak jestli by se někdo taky rád podělil o svoji zkušenost tak piště ;D

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.