Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Studium architektury
Studium architektury PavlaFis 30.09.12 16:47
Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat o radu. V budoucnu bych chtěla jít na architekturu nebo design interiéru. Jsem sice teprve v prváku na gymplu, ale myslím si, že s přípravou na takovýhle obor nebo takovou školu není nikdy příliš brzo. Chtěla bych se tedy zeptat, kterou vysokou školu doporučujete a také jak se na takové studium připravit. 9 let chodím do základní umělecké školy, ale s architekturou nemám žádné zkušenosti. Už nějakou dobu mě baví navrhování domů a místností (možná je to jen takové to dětské snění, i když myslím, že z toho už sem vyrostla). Ale obávám se, že na to nemám dostatek talentu či znalostí. Žádám vás tedy prosím o jakoukoli radu, která by mi mohla pomoct nebo poradit. Děkuju
Studium tram 01.10.12 12:48
Škol, kde je možné studovat architeturu je v ČR poměrně dost (ČVUT, VUT, TUL, atd.). Já si asi tak od prváku myslím na ČVUT, ale už jsem začala přemýšlet, že možná mi bude vyhovovat víc studium na TUL (samozřejmě pokud udělám přijímačky.. :D) Na kterou školu si budeš myslit ty, je jen na tobě, každý máme jiné preference ve studiu..
Doporučuju projít si např. učitelské noviny, webovky škol, a taky diskuze tady - ty jsou většinou hodně výživné :D ; dál se cvičit v kreslení - zaměřit se na prostory a předměty, barvy, světlo, stín.. ; studovat věci týkající se architektury - dějiny, současné dění, architekturu ve tvém okolí.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.