Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Nepřijatí na FAST - architektura
Nepřijatí na FAST - architektura K. 09.07.12 10:21
Chtěla jsem se zeptat, jak je to s posouváním míst v pořadníku? Na talentovkách nám říkali něco o tom, že máme poslat mail, pokud, v případě ocitnutí se pod čarou, máme zájem o to, aby nás posunuli v pořadí nahoru, jestli se někdo přijatý odhlásí. Už mi ale není moc jasné, komu, jak a kdy se takový mail má psát..jestli co nejdřív po sestavení tohoto pořadníku, nebo až mi dojde dopis o nepřijetí..?
no nikdo 09.07.12 10:47
Asi bude nejlepší když zavoláš přímo na studijní a zeptáš se. Na FASTu budou určitě příjemnější a vstřícnější než na FA v tomhle..

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.