Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Nabízím letní doučování/přípravu desktiptivy FA ČVUT
Nabízím letní doučování/přípravu desktiptivy FA ČVUT Ag 27.06.12 10:44
Nabízím doučování pro ty kterým se nepovedla DG v prvním semestru a chtěli by se pořádně připravit (aby je nevyhodili) a nebo pro ty kteří se chystají do prváku a chtěli by si udělat trochu fóra, aby s tím neměli problém. Mám s doučováním DG delší zkušenosti a pokud by někdo chtěl není problém pomoct třeba s matikou nebo statikou. Možná si myslíte, že je to dost brzo, ale uvidíte sami, v semestru pak vážně nebude čas a tradičně DG neudělá valná většina lidí a na poslední chvíli vás doučko nezachrání, ani kdyby vás doučovala samotná Hájková Tak kdybyste měli zájem pište na mail anezka.karaskova@gmail.com

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.