Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Brno nebo Ostrava??
Brno nebo Ostrava?? Sonny 07.05.12 19:30
Dobrý den. Ráda bych věděla, jestli je tu někdo, kdo má zkušenost s oborem Architektura a stavitelství v Ostravě a v Brně. Zajímalo by mě, kde je to podle Vás lepší a jak je tento obor moc náročný?.... Podle toho, co jsem četla na internetu, jsem to pochopila snad tak, že je to v Ostravě o dosti náročnější než v Brně. Ráda bych proto znala názor někoho, kdo mi o tom může říct z vlastní zkušenosti více .
Ostrava ghely 11.06.12 14:09
Já jsem z fast v Ově a zrovna jednoduché to nebylo, navíc hodně lidí ani neví, že v Ově nějaká architektura je. Bohužel nemůžu srovnat s Brnem. Mají jiný systém hodnocení i přístupu ke studentům. Takže asi takhle - všude si zvykneš a budeš bojovat, aby ses udržela, ať už to je brno nebo Ova.
Náročnost Jiří 12.06.12 18:13
Pokud si vybíráš školu, která bude méně náročná, tak doporučuji nějakou ekonomickou fakultu, ideálně soukromou. S architekturou si vůbec nezačínej...
Ostrava T 12.06.12 20:32
Já zase slyšela na Dni otevřených dveří na Poříčí, že třeba do mag.studia lidi z Ostravy vůbec neberou, protože tam je špatná úroveň a nemají ani dostatek ateliérů
Ostrava ... 14.06.12 21:57
Tak to jsi slyšela velice špatně... V Ostravě je naopak úroveň velmi dobrá. Je to dřina.... Jako architektura vůbec. Nicméně Ostrava není v ničem slabší než-li Brno. Po včerejším přijímacím řízení je tvrzení o špatné úrovni ještě absurdnější.. Předsudky stranou. V Ostravě se člověk nezastaví a maká stejně tak jako na kterékoli jiné kvalitní škole architektury.. Samozřejmě je to v některých případech individuální...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.