Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Deskriptiva na FSv ČVUT
Deskriptiva na FSv ČVUT KubaN 27.01.12 19:56
Ahoj, chci letos udělat přijímačky na program architektura a stavitelství na FSv na CVUT. Co mě trápí je, že jsem na gymplu nikdy neměl deskriptivní geometrii a doma jsem se zatím naučil jen úplné základy. Myslýte že to půjde v prváku dohnat, i když ostatní spolužáci budou mít z tohoto oboru znalosti a já ne? Díky.
Dg na FSv Tereza Letenska 28.01.12 13:59
Dohnat to samozřejmě jde,ale ze zkušeností nedoporučuju si na prvák nakládat víc,než už budeš mít.Stačí to stavitelství,který se budeš muset naučit celý znova.Máš.li chuť,napiš mi na mail a pošlu Ti kontakty na lidi,co doučujou na fakultě zoufalé prváky,když začneš dřív,litovat nebudeš a ušetříš dost nervů.Držím palce s přijímačkama
dg ff 07.02.12 17:37
doporučuju přípravný kurzy z deskriptivy organizovaný přímo fsv , moc mi pomohly http://mat.fsv.cvut.cz/kurzy/jaro.html
to co napsala tereza je pravda, budeš mít plný ruce pazourů s aklimatizováním na škole, s ostatníma novejma předmětama větší důležitosti (bohužel zkouška z DG to úplně nereflektuje)
žádné strachy Ing. Martin Kovář 08.02.12 09:59
Jako absolvent roku 2008 a gymplák můžu říct, že deskriptiva na čvut nebyl zásadní problém ani pro studenty, kteří ji před tím neměli. Nebylo radno ji podcenit, to ale platí těměř o všech předmětech v prváku, protože případné ztráty se pak těžko dohánějí. Možná se situace od té doby změnila, ale nás vyučoval profesor Černý (budiž mu země lehká), který měl smysluplné a zajímavé přednášky - kdo je navštěvoval a nebyl tupec, tak se zkouškou neměl zásadní problém.
dg Václav 08.02.12 20:18
Zdravím. Sice je pravda, co píšou kolegové výše, ale nebál bych se toho. Sám jsem nikdy dekripci neměl a dalo se to úplně v pohodě zvládnout. Sice pořád straší s tím, že člověk musí umět mongeovo promítání výborně, ale pravdou je, že stupidnější promítání asi ani není a dá se to naučit za dvě hodiny. Někteří kolegové na přípravný kurz chodili a následně říkali, že dohromady nebyl k ničemu (to platí i o kurzu počítačů a matematiky). Oproti tomu bych využil možnost repetitoria, která je ještě k tomu ohodnocena jedním kreditem a člověk tam získá větší jistotu. Pokud to nazepečeš, tak nebudeš mít myslím problém. Ve finále ke mně chodili "mistři" stavaři a chtěli vysvětlit, jak některé věci dělat. To žes to nikdy neměl neznamená, že to bude nějaký průšvih...
DG FSv bukes 11.02.12 20:43
DG na oboru Architektura a stavitelství na FSv je pohoda a zvládají to i lidé co o tom dřív neslyšeli. Navíc se to každým rokem dělá jednodušší.
Naopak DG na FA je vyhazovacím předmětem a tak trošku i peklem

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.