Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Přijímačky na VUT Brno, FAST - Architektura
Přijímačky na VUT Brno, FAST - Architektura Lukes 26.11.11 19:47
Čaute, mohl by mě někdo kdo ma již zkušenost osvětlit všechny tři body talentovek?
-kresba postavy
-navrh interieru
-kresba kompozice geometrickych teles

jak to asi tak probiha, jaky cca muzou byt ty varianty zadani navrhu, v jake podobe to chteji a tak...

dik
RE:přijímačky Werlik 27.11.11 08:37
No podívej se, postava-my jsme měli živou ženskou, teda slečnu, samozřejmě oblečenou. Interiér si vylosujete pro celou skupinu, ale není to nic velkého. Akorát si pamatuj, že perspektivu sestrojuješ z výšky očí dospělého člověka, tj. 160-180 cm. Do interiéru bys měl(a) zakreslit postavu v jakékoli poloze, nebo spíš v poloze vhodné. V této úloze jde nejvíce o perspektivu. Kompozice, no, tak tady jde hlavně o o zachování poměrů, perspektivy. Pamatuj, že kresba má být v každou chvíli opustitelná, takže postupuj od obecného k detailu. Hlavně je třeba vystihnout proporce, poměry délek a uložení v prosstoru

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.