Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Studium architektury
Studium architektury fyx 03.11.11 20:00
Dobrý den,
jelikož bych chtěl studovat architekturu, měl bych pár dotazů ohledně studia.

Je nějaký rozdíl mezi studium architektury na FA VUT a FA ČVUT? Protože na ČVUT FA je studium o rok kratší.

Má absolvent architektury na FA stejné znalosti stavařiny, jako absolvent architektury na stavební fakultě? (Či podobné znalosti stavitelství jako např. absolvent studia pozemního stavitelství.)

Co se týče studia na VŠUP, má absolvent této školy stejné znalosti technických předmětů jako absolvent FA?

Jsou si absolventi těchto škol rovnocenní v proječní a jiné činnosti?

Děkuji za každou odpověď.
ot mikiliki 12.11.11 00:01
Řekl bych, že znalosti absolventů pozemního stavitelství a architektury na stavební fakultě jsou v podstatě srovnatelné. Jen stavaři některé předměty probírají více do hloubky (Mechanika, dynamika), ale jinak jsou předměty stejné + architekti mají další "odborné" předměty z oblasti architektury - domnívám se, že studium Architektury na fakultě stavební je těžší než studium pozemního stavitelství i než studium architektury na FA. Na FA se o mechanice dozvíš úplné základy a o dynamice vůbec nic... VUT porovnávat nemůžu - nemám zkušenosti...
Jsem bývalý student FSV - pozemní stavitelství a takhle jsem to za svého studia viděl já...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.