Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

průmyslový design na FA ČVUT
průmyslový design na FA ČVUT Verča 05.10.11 13:44
Ahoj...chtěla bych se teď hlásit na prumyslový design a moc o tom nevím. Na stránkách se toho moc nedozvím. Zajímalo by mne co vsechno potřebuju umět ke zkoužkám,hlavně k těm ústním. Chodím na uměleckou školu,tudíž už matiku a geometrii nemám.
Díky moc!!
Design ČVUT Marek 02.12.11 15:07
ahoj. já tam jdu ...taky jsem toho moc nezjistil, ale pujcuju si nejakou literaturu jak o historii designu tak modernim designu, sleduju designmagazine, casto kreslim ruzne navrhy do portfolia. Nevim, prijde mne, ze na design se moc naucit neda, jelikoz dulezity tam je ten vseobecny prehled a ten clovek ziskava po cely zivot, tak nevim ...co delas ty vsehcno do porfolia, nevim jestli tam mam zaradit jen navrhy nebo i nejaky malby a tak...zatim
design Verča 23.01.12 14:00
ahoj...no ja dělám do portfolia navrhy,ale dám tam od všeho trochu,aby věděli na internetu si zjistuju designery a tak...těžko můžem vědět na co se nás při tom pohoru budou ptát.:/
Průmyslový design ČVUT Romana 04.02.12 20:36
Zdravím, chtěla bych se zeptat co všechno berete na přijímačky. Berete pouze tištěné portfolio, nebo berete i nějaké výkresy?
CVUT design MM 08.02.12 19:12
můžu se zeptat co se dělalo dneska na designu? Co se kreslilo a tak...
design murth 25.02.12 03:29
píšu pozdě ale alespoň to odchytí příští ročníky, u pohovorů nezapomeňte trochu na současný designéry co jsou v komise :D tím to myslím Patrik Kotas (dopravní stavby), Marian Karel (sochař, umělec), René Šulc, a tak dále.

Co můžu ještě doporučit u portfolio je mít už nějaké svůj návrhy, studie,... studenti supšky většinou nemají s tím problém ale gympláci velmi rychle letí

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.