Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

životopis k přihlášce FA ČVUT
životopis k přihlášce FA ČVUT Zuzka 21.09.11 16:11
Ahoj, hlásím se na FA ČVUT a k přihlášce je třeba připojit životopis. Potřebovala bych poradit, co vše tam zahrnout nebo co je nepodstatné a to tudíž vynechat. Děkuji za radu. Z.
re ... 21.09.11 21:06
Ahoj, napis to jednodusse, v odrazkach: osobni udaje, vzdelani (zs, ss), kurzy- pokud jsi chodila na vytvarku nebo neco, schopnosti(jazyky, ridicak, treba pokud umis nejake graf. programy atd); zaliby.. taky pokud jsi mela nejakou brigadu souvisejici s architekturou..
Zadny dlouhy slohy bych tam nepsala, stejne to asi nikdo nebude cist... Vzory cv najdes urcite na netu.. hodne stesti
ručně či na PC Honza 15.11.11 20:58
Ahoj, nekde jsem zaslechl, ze je potreba sepsat CV vlastni rukou. Nevite, zda je to pravda, nebo staci pouze tistena verze z PC.. Dekuji za radu. H
... vga 16.11.11 06:48
Najděte si na netu "strukturovaný životopis". Správně by měl být i s fotografií - stačí na PC.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.