Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

opakování ročníku - problém přijetí na FA ČVUT nebo VŠUP (?)
opakování ročníku - problém přijetí na FA ČVUT nebo VŠUP (?) magino 06.08.11 11:33
Ahoj,
Zajímalo by mě, jestli je problém s přijetím na VŠUP nebo FA ČVUT, když opakujete ročník na střední škole?
problém s přijetím Simplicius Simplicisimus 06.08.11 13:42
Opakování kterého ročníku? S ukončeným (resp. předpokládaným ukončením - maturant) uděláš příjimačky. Uspěješ-li (jak jjsem četl v jiné diskuzi: statistická šance na FA ČVUT cca 50%, KA VŠUP cca 10%) a budeš přijat, doložíš následně maturitu (přijímačky na všechny školy architektury se konají dlouho před maturitami), budeš zapsán ke studiu. Jde-li o opakování maturitního roč., máš samozřejmě smůlu. Tvá klopítnutí v minulosti nikoho nezajímají.
.. magino 06.08.11 18:02
díky moc
problém s přijetím Emice 29.10.11 21:05
S přijetím na VŠUP je problém určitě, ale rozhodně ne proto, že budeš opakovat ročník... zrovna ČVUT a VŠUP se moc srovnávat podle mě nedají....

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.