Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Dálkový design
Dálkový design Petra 12.05.11 08:48
Dobrý den, mám VŠ ekonomického směru a chtěla bych studovat VŠ - dálkově interiérový (bytový) design. Poraďtě prosím kde. Děkuji
re Petra vga 12.05.11 10:53
Interiérový design se dá studovat jako samostatný obor pouze na UJEP - ale je to denní studium. Jinak lze dělat různé kurzy různé kvality...
nikde david 12.05.11 11:32
Nikde, zůstaňte u ekonomiky, na design nebudete mít talent a trpělivost.
Dálkový design Petra 17.05.11 07:37
Takže opravdu nic není...??? Talent mít budu, na střední jsem chodila na designovou školu a vyhrávala různé školní i mimoškolní soutěže. Ale přece jenom už je to pár let a chtěla bych se do toho zase dostat... Na denní studium nemůžu kvůli práci... Přece se snu jen tak nevzdám.
KLC school of Design Ivana 22.05.11 09:46
Ja jsem dalkove (3-lete) studovala KLC school of Design - Interior design nad decorating v Londyne. Je to placene,ale kvalitni. V CR jsem pododbnou alternativu nenasla.
re Petra vga 22.05.11 12:31
Doporučuji kurzy na KLC vynechat - to co mají jako grafický výstup na webovkách, tak s tím by ses v Česku neuživila..tady chtějí klienti vyšší grafickou úroveň
Re david Marketa 11.04.15 23:30
Jak muzete cloveku ričt, ze nebude mit talent nebo trpelivost? Nejak mne tady ta schopnost nekoho vestecky odsoudit zarazila. Premejslet prvne, pak mluvit.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.