Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

atelierová tvorba, fsv čvut
atelierová tvorba, fsv čvut jimmy 04.05.11 15:07
Dobrý den. Studuji prvním rokem architekturu a stavitelství na fsv. Příští semestr mě začíná atelierová tvorba. Chtěl jsem po přemýšlet jakého vedoucího atelieru zvolit, ale uvízl jsem na tom, že nikde není popsáno co se u koho dělá a chybí jakékoli hodnocení. Proto by bylo fajn, jestli by zde někdo, kdo má zkušenosti ze studiem na fsv napsal nějaká doporučení (či naopak). A třeba jak se v danném atelieru ke tvorbě přistupuje atd. Děkuji moc za ochotu. Jimmy.
atelierová tvorba, fsv čvut peta 06.10.11 13:48
Ahoj Jimmy, zkus tyto stranky http://www.archacvut.cz, najdes tam hodnoceni ucitelu dle kateder a dalsi uzitecne veci pro studium. Snad ti to pomuze. Peta

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.