Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

školy
školy ,.,., 21.10.10 23:13
ahoj nevíte někdo jaká je architektura na Vysoké škole báňské technické univerzity Ostrava?Vůbec jsem nevěděl, že je tam taky architektura..A navíc tam berou na průměr ze školy a na všechny do ostatních měst se dělají talentovky.Nemáte odtamtud někdo zkušenosti?díky
studentka :) Mája 22.10.10 11:19
Zkušenosti mám, jsem studentkou této školy Talentovky ani přijímačky se zde nedělají. A proč Ti docela jasně dojde již v prvním ročníku... Nás bylo v prváku 200 do druháku se dostalo 100 do třeťáku 70 a tímto stylem se snižuji stavy. Je třeba vědět, že tahle škola není zcela typická škola architektury. Pomalu nabírá tempo, ačkoli jako student nevíš kam dřív skočit. Většina studentů i architektů se velmi snaží abychom se dostali na úroveň ostatních škol architektury (a osobně si myslím, že se nám to daří Oproti jiným architekturám se s architekturou setkáš v podstatě až v druháku. Celé bakalářské studium Tě budou doprovázet všelijaké statiky, matiky a jiné předměty na kterých se vyhazují studenti jak na běžícím páse. Je to šílená makačka, protože abys stíhal dělat dobře ateliéry a zároveň se věnoval i jiným předmětům to chce sebezapření. Jinak jsem na této škole ráda, když opomenu šílené začátky a klasicky neprospané noci (což Tě čeká na každé jiné architektuře), tak jsem spokojena. Hlavně taky proto, že jsem workoholik a práce mi nevadí. Přínosem jsou vztahy mezi architekty a studenty. Jsme taková větší rodinka, studenti všech ročníků spolu spolupracují a pomáhají si. Tak takhle vidím naši školu já Nevím jak ostatní. Každopádně pokud už dnes víš, že nejsi škole ochoten obětovat 95% svého volného času tak dost možná skončíš někde v té vypadnuté stovce...
Výstava prací Jitka 23.10.10 17:36
Teď probíhá výstava prací z Ostravy ve vestibulu ČVUT.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.