Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Vysokoškolské studium ale kam?
Vysokoškolské studium ale kam? Tereza 07.09.10 20:07
Studuji SPŠ Stavební v Ostravě a dále bych chtěla studovat architekturu, ale na kterou školu jít? Bavil by mě i design nebo interiéry, ale žádný takový obor jsem nenašla. Vím pouze o Architektuře v Praze, Brně kde se chci také hlásit a v Ostravě. Můžete mi prosím poradit? děkuji
tam tentam 07.09.10 22:25
Jestli jste aspoň trochu talentu, odvahy a zdravého sebevědomí pobrala, tož na UMPRUM nejlépe...www.vsup.cz!
re tereza vga 07.09.10 23:13
Interiér a design se vyučuje např. na UJEPu v Ústí nad Labem a docela úspěšně... pokud srovnáš umístění v soutěžích v ČR, tak dávají dost často umprumákům na frak...ale letos se otevíral i design na FA ČVUT - nauč se lépe hledat...
tamtenUJEPnafrak semtam 08.09.10 00:01
Co srovnáváte, že tamten dle toho dává tudletomu na frak? přání otcem myšlenky...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.