Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Praha nebo Ostrava?
Praha nebo Ostrava? Franta 03.09.10 08:49
Dobrý den, mám jednoduchou otázku, i když odpověď na ni asi snadná není - navazující magistr Architektura v Praze nebo Ostravě? Ostrava je fakt záhul (snad aby katedra dokázala, že je kvalitní-nicméně přehání to), jsou v Praze lepší přednášející s trochou rozumu?
Frantovi navazující magistr 03.09.10 09:40
Navazující magistr v praze na UMPRUM! Ovšem otázka také zní: na co máš...
navazující magistr Franta 03.09.10 10:33
Mám na to, abych školu zvládl. Jen se mi už nechce potit krev jako poslední 4 roky. Nebylo to o náročnosti po technické nebo umělecké stránce, problém byl v kvantu úkolů a projektů. Prostě i při šikovnosti a plnému nasazení se to sotva dalo stíhat. Jsem přijatý do Prahy i Ostravy a teď nevím kam jít. Říkám si, že tak horší než v Ostravě to už v Praze být nemůže, ale jeden nikdy neví...
Bc. Frantovi navazující magistr 03.09.10 17:10
Ptejte se, co očekáváte od sebe. Jestli je Vaším cílem co nejmenší námaha a dle toho vybíráte školu, je celá otázka zbytečná. Dalšího studia netřeba (resp. je pro Vás škoda...).
to: navazující magistr mirek 05.09.10 13:26
Jste si jistý, že na pržskou UMPRUM lze nastoupit do navazujícího magisterského programu? Já jsem měl za to, že umprumka se studuje pět let v kuse, tedy bez bakalářského "mezistupně". Naopak pouze magisterské studium je na pražské AVU. Opravte mne, pokud se pletu. Navíc mi přijde, že fakulty architektury se nedají hodnotit tímto způsobem, velmi záleží na výběru pedagogů, kteří vás učí. Tím chci říct, že i v rámci jedné fakulty jsou obrovské rozdíly v kvalitě i kvantitě práce (platí hlavně pro velké fakulty).
Navazujici magistr na VSUP Navazujici magistr na VSUP 05.09.10 16:27
http://www.vsup.cz/cs/studium/studium-v-cestine/uchazec/stud ijni-programy/vytvarna-umeni/navazujici-magisterske-studium- b
. mirek 05.09.10 16:37
Pěkné. Žil jsem mylné představě dík
Re: "Dalšího studia netřeba" Karel 06.09.10 16:19
Jestli to dobře chápu,, tady nejde o co nejmenší námahu, ale vyhnutí se neproduktivní "šikaně". Znám Ostravu a musím říct, že je to 3x horší než medicína. Jedna věc je vytíženost, ale neustálé 4 - 6 leté honění se za diplomem s jazykem na vestě, stresem na zádech a pocením krve je něco úplně jiného. A chápu, že se v tom Frantovi po 4 letech nechce pokračovat. Takže by bylo fajn, kdyby pán "Dalšího studia netřeba" nepředpokládal o lidech to nejhorší a konstruktivně poradil. Sám jsem také absolvoval dost náročnou školu a často toužil po úlevě, a to rozhodně ne proto, že bych byl ulejvák. Netřeba se zmiňovat o tom, jaké pocity ve vás vyvolávají vrstevníci lezoucí ze soukromých a provinčních škol se stejným titulem a desetinovou námahou, kterou to stálo vás...
Takže Franto, přeju vše nej a ať Vám někdo taky poradí. já jsem bohužel z jiného oboru a nemůžu sloužit...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.