Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

potřebuju radu od starších studentů FA ČVUT-rozložení studia
potřebuju radu od starších studentů FA ČVUT-rozložení studia kessi 19.08.10 22:41
Ahoj, potřebuji poradit s rozložením studia na FA ČVUT. Jsem v situaci jako většina letošních prváků-nedala jsem deskriptivu, ale všechno ostatní mám. Doslechla jsem se, že pokud desku opakuju, je výhodnější si studium rozložit. Také se ke mě dostalo, že pokud si studium nerozložím a v posledním semestru nebudu mít zapsáno dostatek kreditů mé studium končí. Moc to celé nechápu a nevím, koho se zeptat. Na studijním řeknou at si přečtu bílou knihu-tu jsem četla, ale moc mi nepomohla. Funguje to teda tak, že já jsem například dala většinu předmětů, ale nestihla jsem uplně vše do 6. semestru, tak prodlužuju do 7. a třeba mi zbydou jen 2 předměty- dohromady za cca 10 kreditů-což není těch 20, kterých mi radí bilá kniha mít za každý semetr-to teda znamená, že ikdyž všechno mám, tak končím??? A když se rozhodnu rozkládat studium-jak to bude pro mě nejvýhodnější? Děkuji za odpověď.
rada od starsi studentky lucka 20.08.10 14:24
Ahoj, KOS kontruluje vzdy pocet kreditu az po skonceni celeho rocniku, ne pouze jednoho semestru. Takze podle bile knihy by jsi mela teoreticky kazdy rok splnit minimalne 40 kreditu a je jedno jestli jich ziskas 20 za kazdy semestr nebo v jedno semestru min. Pokud uz ti ale bude zbyvat do bakalarky pouze par kreditu, tak si je klidne muzes udelat, aniz by jsi splnila tec 40 za rok a aniz by te nekdo vyhodil. Kredity navic stejne nejsou k nicemu dobry, kdyz se za ne musi jeste platit. A samozrejme bakalarkumuzes delat klidne v 7.semestru

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.