Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Příjmací zkoušky VŠUP 2010
Příjmací zkoušky VŠUP 2010 Tom 03.02.10 14:09
Chtěl bych se zeptat jak je to tady s přimačkama? Třeba s těma pomůckama k talentovkám, protože je jich v pozvánce vyjmenovaný neuvěřitelný množství, tak bych se chtěl zeptat co je potřeba a co ne, popř. jak vypadají celkově ty přijímačky? Díky
no no asi nikdo 03.02.10 19:34

To je blbý - na UMPRUM se moc lidí buď nehlásí, nebo nechodí na tenhle portál
Takze jediné co ti zbývá je přítel google.
re Tom vga 03.02.10 20:36
Záleží na tom ke komu jdeš do ateliéru.. na architektuře se v minulých letech první den kreslilo (fotka promítaná na plátno, nebo chodby školy..), něco vymýšlelo (most co unese jablko, vesmírná stanice..v každém aťáku něco jiného) a čekalo na výsledky jak to dopadne.. tedy jestli máš druhý den vstávat a přijít.
re Tom 03.02.10 20:44
takže ty všechny pomůcky vůbec nejsou potřeba? v pozvánce je jich zhruba na 3 řádky...
re tom vga 03.02.10 22:26
Nevím, to bude záležet na tom co se bude dělat první den a pak jestli postoupíš..pak z toho určitě většinu použiješ
? :) 29.01.11 13:53
Ahoj, ja tam mám prjimačky tento rok...chcela by som s opýtať čo tam bolo? aký bol test z dejín a čo sa kreslilo? Ďakujem vopred...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.