Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

dějiny architektury
dějiny architektury lola 07.07.08 22:37
zdravim lidi, měl bych dotaz - co se týče přijímaček z dějin umění, je kladen důraz na českou architekturu, nebo je tam hodně i světovky?
re eskalator 08.07.08 10:51
je tam vsechno. Ale kdyz si vezmes, jake procento tvori body z kultury, kolik casu u toho stravis, pokud se o to nezajimas prirozene a kolik tech bodu nakonec zjiskas (at se to budes ucit jak chces dlouho), tak jenom kvuli prijimackam se to asi nema cenu ucit. Prolistuj par knih, projed internet, cti co se deje a venuj se radeji krasleni, matice a tak... to je porad vetsi jistota, protoze pokud chapes matiku (i desku), tak je jedno, jaky priklad dostanes. Pokud umis kreslit, tak je jedno, co kreslis. Ale kdyz mas rict, ktera cernobila fotka dreva (struktury) je blbe pojmenovana? Tak to stejne nepoznas. Takze se nesrot seznamy architektu a budov. To je i poovoru k nicemu. Ja oba pohovory postavila na tom malu co vim a bohate to stacilo. Takze RADEJI KRESLI, bez toho se stejne k testum nedostanes.. (aspon v Brne). A o Liberci ti nepovim nec, tam jsem nebyla...
re Lovunka 13.07.08 14:39
U přijímaček na FA v Praze to chce taky podle mě hlavně kreslení, matiku, deskriptivu a tak. Ty ostatní testy - přírodní vědy, umění, architektura byly podle mě docela nepředvídatalelný a asi se na ně nelze vysloveně naučit. Bud máš nějaký základy ze školy (třeba mě nedělaly problém ty přírodní vědy) nebo se o to musíš trošku delší dobu zajímat, jinak je to dost těžký - hlavně ty otázky z architektury (bylo tam např. něco jako kdo je autorem návrhu budovy fakulty architektury v někde USA?, nepamatuju si to přesně). Prostě dost nevyzpytatelný. Dějiny architektury a obecně mít přehled se ti pak určitě bude hodit u pohovoru, tam se na to dost vyptavali - česko architekturu, praha, v okli tveho bydliště, nebo kde si co viděl v zahraniči, co se ti libi a tak.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.