Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

ZAN Praha
ZAN Praha Jirka 29.06.08 14:18
Ahoj, za tyden se stejne jako hodne lidi tady necham zapsat v Praze. Dostal jsem se i do Liberce, z ruznych duvodu (kupodivu) chci do Prahy. Jenomze me hodne desi, ze bych se mohl dostat do nejakyho prisernyho atelieru. Vim, ze si nemuzu v prvaku vybirat, ale mohl by mi nekdo napsat ktery ZAN stoji za to a ktery ne? Jen tak abych se orientoval. Dik a verim ze to pomuze i ostatnim...
re ra 30.06.08 00:04
opravdu "stojí za to" ateliér Z. Stýbla.
Naštěstí se tam dostane vždy jen pár nešt'astníků, jejichž vývoj pak ale rok dokonale stagnuje a pouze roste touha jít jinam (nejlépe na jinou školu).

enjoy
fa cvut anonim z rozumu :) 03.07.08 01:37
Bez legrace, zvaž jestli nechceš a nebo nemůžeš do Liberce. Co jsem zatím slyšela, tak v liberci panuje tvořivý duch a spokojenost. V praze spíš stagnace, zmatek a nejistota. Teda pokud nejdeš z nějaké stavebky a nepatříš mezi vyvolené Nicméně po prváku se dá přestoupit jinam
Nechci děsit, ale je nesmysl si zbytečně komplikovat život, jako to dělám já, v Praze
Jinak já byla u Fantový a tam mě to taky bavilo, bylo to hravé a i přínosné (vždycky se ale najde někdo, kdo bude špačkovat).
re karel 03.07.08 23:04
Zmatek je asi na všech českých architekturách a v Liberci tuplem. Pokud chceš jisté místečko, ze kterého tě jen těžko vyhodí, vol Liberec. Ale jen v případě, že máš rád samostudium.
ZAN Erasmus 04.07.08 00:00
V ZANu hodně záleží na tom kolik chceš studiu dát ty sám, je to takové "sebepoznání". Je to pro většinu lidí první možnost kreativně se v navrhování projevit. Těžko hodnotit ZANy z pohledu "uvnitř" když si každý prošel jen jedním, ale myslím že z většiny si něco odneseš. Já byl kupříkladu u dvojice Kvízová-Fenclová, relativně nenápadný atelier, ale co se výuky týče, nemohl jsem si stěžovat.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.