Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Výstavy a akce

Pecha Kucha Night Prag
Pecha Kucha Night Prag Ing.arch.V.Gabrielová 21.02.08 08:47
Informace pro všechny, kteří se jako já nedostali do kina Aero a jen slyšeli, že musí vydržet, nebo že je celé kino zarezervované - na můj dotaz na pořadatele jsem se dozvěděla tyto informace, které nebyly na webovkách www.e-architekt.cz pořadatelem sděleny - a to následující :
Vstup na Pecha Kucha je zcela standardní jako na všechny ostatní programy v kině Aero: předprodej vstupenek začíná 1. den v měsíci, kdy se program koná. Část kapacity vstupenek je k dispozici k internetovým rezervacím (100 míst z celkové kapacity), zbytek jde do předprodeje, který se realizuje na pokladně kina Aero a Světozor.
..tak snad příště budeme chytřejší

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.