Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Samé dotazy na Loose+1 novostavbu
Samé dotazy na Loose+1 novostavbu Zu 27.06.05 15:44
Vazeni,
víte někdo, ktery atelier/architekt navrhl vilu v Nemojanech /mezi Brnem a Vyškovem/?
A potom, co se plánuje se zmršenou vilou Adolfa Loose v Hrušovanech-jedinou to jeho stavbou na Moravě? Před 4 lety byla na prodej za 2 mil. a teď už se o ní ani nemluví, ani moc neví.
A proč Adolf Loos v Mullerove vile navrhl garáž do pravého úhlu, takže se do ní nedá vjet?
Děkuji-jsem velmi zvědavá a ráda mám přehled..Jinak toto jsou super uchvatný stránky!
Re: Samé dotazy na Loose+1 novostavbu Jan Kratochvíl 29.06.05 23:27
Nejsem si úplně jistý, ale tu vilu asi navrhoval brněnský atelier A+ (ti co dělali plynárnu a teď zastavují pole u fakultky v Bohunicích). Ale musel bych vidět, jestli je to to, co myslím. Nemáte foto? - vilavnemojanech@archiweb.cz . V Hrušovanech sídlí Ytong. Možná se tam co nevidět vypravíme s nabídkou reklamy takže bychom se tam mohli podívat a buď si oddechnout nebo se vybrečet. Já si myslím, že se Smartem tam zajedete úplně dokonale. Tady je vidět, jaký byl Loos genius, protože věděl, že jednou budou rozumní lidi jezdit po městě Smartama... Díky za pochvalu. Počkejte si na 1. září. Budeme se Vám líbit ještě víc ;o)
Re: dotazy na Loose Jan Kratochvíl 29.06.05 23:37
Málem jsem zapomněl. V objednávce knih máme českou monografii o Loosovi. Je skvělá a za tu cenu ji nejde nemít. Je tam Müllerova vila (hodně fotek, ale jen 1 půdorys) a to je z ČR všechno. Je tam to nejpodstatnější... Z toho usuzuji, že třeba ta vila v Hrušovanech nebude žádná pecka...
Re: Samé dotazy na Loose+1 novostavbu Zu 01.07.05 08:43
Díky!Hned su zase chytřejší! Foto nemám, ale pojedu-li zase teď někdy kolem, tak to vyfotim a pošlu Vám to. V té vile v Hrušovanech se mně nejvíc libily vstupní dveře-snad jsou tam stále ty původní. Těším se tedy na září!
byt od loose L.Procházka 17.09.05 05:44
jsem majitelem bytu v Plzni od Adolfa Loose a smýšlím o jeho prodeji info. na tel. 606650606 Procházka

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.