Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Chci rodinný domek, jak začít?
Chci rodinný domek, jak začít? Sru 03.04.16 13:11
Dobrý den, chtěla bych rodinný domek 2(3) + kk s garáží na mém vlastním pozemku, tak do 3 milionu korun, ovšem vůbec nevím, zda je to reálné. Dívala jsem se na nabídku typových domků, je to levné, to ano, určitě rychlé a člověk by si i vybral..(líbí se mi teď moderní podlouhlé přízemní domy s francouzskými okny) ale pak se někde dočtu že ta a ta firma jsou šmejdi, že si dělá marže, že jsou problémy s tím a tím...a nevyznám se v tom, nevím komu věřit, nabídka je tak obrovská....jde mi z toho hlava kolem. Láká mě spolupráce s architektem, ten domek by nebyl velký, chceme to minimalistické, ale vkusné a praktické. Jenže nevíme, jestli by něco takového náš rozpočet zvládl. Netušíme vlastně vůbec nic, nemáme známé, reference, nikoho, kdo by kohokliv a cokoliv doporučil. Vlastně ani nevíme jak je to pak se stavební firmou, když to nedělá jedna firma na klíč. da to není výrazně dražší, unavnější.... kdy vlastně práce architekta končí, kolik stojí? Mám pocit, že to si s naším rozpočtem dovolit nemůžeme. Co byste mi, jako naprosto nepolíbené stavařinou, doporučili? Kde vůbec začít? Ještě mám jeden ryze praktický dotaz - je nějaký rozdíl, když má dům rovnou nebo sedlovou střechu? líbí se mi rovná (chceme přízemní dům, bezbariérový), ale vůbec netuším jaký to má dopad na klima v domě.... Děkuji
Na zaciatok sa stretnite s par architektami Vlado Hrivňák 03.04.16 20:48
Dobry den pani Sru
na zaciatok si vytipujte 4 architektov, ktorych praca sa Vam paci a su tak do 2 hodin cesty od Vas, alebo miesta kde chcete stavat.
Dohodnite si s nimi schodzku.
Polozte im otazky, ktore pisete vo vasom prispevku.
Nechajte si vypracovat cenovu ponuku.
Rozhodnite sa. .

Ak chcete nieco uzitocne ziskat, musite urobit realny krok v realnom svete, internet nestaci.

Opatrujte sa.
Spoluprace s architektem - dotaz pstab 26.06.16 10:10
Dobry den, premyslim o vystavbe moderniho vikendoveho domku, ktery by po mensich upravach mohl pripadne slouzit jako plnohodnotny rodinny dum pro ctyrclennou rodinu. Vystavba domu by nemela presahnout 5 milionu Kc. Lze u takto relativne maleho projektu doufat ve spolupraci s nejakym skutecne kvalitnim architektem? Pokud ano, s jakou castkou je potreba pocitat na pripravu architektonicke studie? Dekuji.
Víkendový domek Jeník 01.07.16 11:08
Dobrý den.
Není nic jednoduššího, než si zde podle realizací a sympatií vybrat architekta a oslovit ho.
Cena studie se může dost lišit, ale také se může lišit výsledek, který dostanete. Ale to všechno musíte prodebatovat se svým architektem.
Za tu cenu se dá realizovat pěkný domek.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.