Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Kancelář architekta města Brna
Kancelář architekta města Brna JRC 20.01.16 10:55
Ředitel kanceláře architekta - odborník se středoškolským vzděláním,...
Není to trochu málo, Antone Pavloviči?
Ostatní názory pana Andera nechci raději ani komentovat...Nevydává snad stavební povolení stavební úřad? Pracovníci Kanceláře budou kontrolovat stavby?! Jaké? A "VYMYSLÍ" územní plán?! WTF

Obor architektura architekt 20.01.16 13:15
Architektura a její věhlas jde do kopru. Uvědomte si to přátelé. .
Ředitel kanceláře architekta města Brna? Luboš 21.01.16 12:33
Pokud tomu rozumím, tak ředitel kanceláře architekta města Brna by měl být něco jako tajemník architekta města. Ale asi je všechno jinak, ředitel kanceláře architekta je tatáž osoba jako architekt města Brna. Mají to ouřadové v tom Brně moc pěkně vymyšlené.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.