Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Obytné soubory šetrné k životnímu prostředí
Obytné soubory šetrné k životnímu prostředí Hanka J. 14.06.10 09:43
Hezký den přeji. Píši bakalářku na téma zahradní a krajinná architektura obytných celků šetrných k životnímu prostředí. A nemohu si pomoci, ale nějaký pořádný objekt v ČR snad neexistuje. Poraďte prosím zda víte o nějakých jiných "ekologických" obytných souborech zde v čechách?.
Zaměřte pozornost na romské osady Milouš 14.06.10 18:46
nepotřebují nově vybudované domy, téměř dokonale recyklují, nelelkují na internetu (který znamená nejen spotřebu energie v místě připojení, ale také na serverech což markantně zvýšilo světovou spotřebu energie), neprodukují zbytečné CO2 zbytečnými pohyby v posilovnách na zbytečných strojích na jejichž výrobu padlo také mnoho zbytečného CO2.... a dokonce ani nejsou uvědomělí ekologisté, kteří zbytečně studují zbytečné obory .-)
Smím se zatat jakýže obor studujete?
Obor studia Hanka 14.06.10 19:00
No jistě zahradní a krajinářskou archiekturu...je to v názvu mé práce.
a pardon, tak to zase tak zbytečné studium není Milouš 14.06.10 20:10
jako některé pseudohumanistické obory
Ořechovka Vích 15.06.10 00:54
Nedávno se mě na něco podobného ptali švédští studenti územního plánování. Nic mě nenapadlo, až snad ta zahradní čtvrť Ořechovka v Praze, z 20. let. Ale z historie bráno, každé středověké městečko či vesnice je kompozičně bráno krajinná architektura obytných celků šetrných k životnímu prostředí. Tam se snad nemůžete trefit vedle...
Chlum karel 11.07.10 21:46
sídliště jižní chlum u Zlína, google ti určitě něco najde..al moc se mi to teda nelíbí, záměr byl dobrý, ale pak se to trochu roztříštilo

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.