Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

AN Florenc
AN Florenc Jan Růžička 18.06.08 15:14
Proboha! Viděli jste tohle?
http://zpravy.idnes.cz/autobusove-nadrazi-florenc-se-oblekne -do-moderniho-podivejte-se-p8k-/praha.asp?c=A080617_173549_p raha_jw
To je něco tak strašnýho a přitom na tak zásadním místě, že je mi z toho fakt na zvracení... Zajímalo by mě, kdo to má na svědomí a jak je možný, že může takový investor přes stavební uzávěru vyseknout něco tak nehorázně nekoncepčního. Btw. už vidim, jak se za pár let (až se dojde k tomu, že je to obluda) pohrnou do toho to zbourat...
... Viktor Vlach 18.06.08 15:38
"Pokud budou lidé trpěliví, dočkají se kolem prázdnin 2009 terminálu od architektů z brněnského ateliéru Hrůša a spol. A v něm dvaceti prodejen na ploše 434 metrů čtverečních."

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.