Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Fasádu před nárazy a povětrnostními vlivy lépe ochrání malta Ceresit CT 85
Fasádu před nárazy a povětrnostními vlivy lépe ochrání malta Ceresit CT 85

Lepicí a stěrková malta Ceresit CT 85 je modifikovaná třemi zesílenými typy mikrovláken a díky jejich unikátní kombinaci a struktuře (vzájemné interakce a optimální délky jednotlivých mikrovláken) je pak více odolná proti prudkému vyschnutí a následnému vzniku smršťovacích trhlin nebo vypraskání. Fasádní tepelněizolační kontaktní systémy Ceresit Ceretherm, jejichž součástí je i malta Ceresit CT 85, pak při správné aplikaci všech vrstev systému vykazují větší odolnost proti nárazům.

Ceresit CT 85 je vodostálá a mrazuvzdorná a vykazuje vysokou přilnavost k minerálním podkladům i polystyrénu. Kromě zvýšené odolnosti vůči prudkému vyschnutí a vzniku trhlin je odolná i vůči povětrnostním vlivům, zvláště vůči velmi nízkým a velmi vysokým teplotám. Mezi její charakteristiky patří i paropropustnost a flexibilita. Malta velmi dobře odolává i náročným podmínkám při aplikaci – například prudkému přímému slunci a větru a díky tomu snižuje riziko poruch fasády.

Malta Ceresit CT 85 je další ukázkou silného inovačního potenciálu společnosti Henkel a její výrobce i tímto výrobkem reaguje na rostoucí požadavky trhu a na vysoké kvalitativní standardy současných systémů ETICS. Díky větší odolnosti vůči mechanickým nárazům a vnějšímu poškození tak fasádní systémy Ceresit Ceretherm neslouží jen jako izolační systémy, ale poskytují i esteticky dokonalý vzhled budovy.

Zateplovací systém Ceresit Ceretherm s lepicí maltou Ceresit CT 85 byl například použit i na fasádě spinální jednotky ve FN Brno Bohunice - na ploše cca 3.200 m² (z toho 2.000 m² zateplených) byly použity nátěry, lepící malty a probarvené pastovité omítky Henkel- Ceresit. Dle doporučení technických poradců firmy Henkel ČR byl u spinální jednotky použit zateplovací systém Ceresit Ceretherm Wool Classic, který je ověřen jako odolný vůči biologickému napadení, silnějším nárazům, povětrnostním vlivům a ve variantě s minerální omítkou odpovídá požární klasifikaci A1 (nehořlavý). Tento systém se používá pro novostavby i rekonstrukce fasád např. u objektů s přísnými požárními požadavky včetně vysokých budov a veřejných budov (školy, nemocnice, obchodní centra, tělocvičny, zábavná střediska atd.). Konečná fasádní povrchová úprava byla realizována silikonovou omítkou hlazenou Ceresit CT 74, která se dodává ve více jak 250 odstínech a je vhodná pro použití na místech, kde je žádoucí vysoká paropropustnost. Mezi její další charakteristické vlastnosti patří i odolnost vůči povětrnostním vlivům, znečištění a biologickému napadení.

http://www.ceretherm.cz/ceresit-ct-85/

http://www.ceretherm.cz/ceresit-ct-84-express/     

Zdroj: Henkel ČR, spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 06.04.11 11:30
Návštěvnost: 10330 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.