Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dřevostavba NAŽIVO!
Dřevostavba NAŽIVO!

V samém srdci letošního veletrhu Dřevostavby postavíme skutečnou dřevostavbu, a  to v měřítku 1:1. Stavební systém NOVATOP  bude tvořit hlavní nosnou celodřevěnou konstrukci domu „Futura Freestyle od Domesi“. Základem materiálového řešení této moderní dřevostavby je odhalená nosná konstrukce  -  NOVATOP je totiž jedinečný v tom, že umožňuje přímé využití pohledové kvality smrkového dřeva jako finálního řešení interiéru. Uvnitř takového domu dřevo krásně voní a dodává mu nezaměnitelné kouzlo… NOVATOP je nová technologie stavění z masivních dřevěných panelů, z nichž se dům poskládá jako ze stavebnice.  Velkoformátové panely se „šijí na míru“, tzn., že jsou vyrobeny v přesných formátech, s opracováním spojů, s otvory pro okna a dveře a s dalšími individuálními úpravami jako příprava tras pro rozvody či doplnění tepelné, zvukové nebo protipožární izolace. Tyto prefabrikované komponenty jsou expedovány na staveniště, kde se velmi rychle a snadno s pomocí jeřábu postaví masivní, bezpečná a skutečně celodřevěná konstrukce.  Tento ucelený systém odpovídá dnešním trendům stavění energeticky úsporných a pasivních staveb, je zaručeně vzduchotěsný a vytváří difuzně otevřené konstrukce bez foliových parozábran. Velmi spolehlivě umí řešit i přenos hluku. Všechny komponenty se vyrábí v České republice převážně z českého dřeva, vyvinuty a ověřeny byly ve Švýcarsku a vstupní materiály jsou certifikovány „Natureplus“, jednou z nejvyšších mezinárodních známek kvality. NOVATOP je členem sdružení Centrum pasivního domu.

S komponenty NOVATOP nezískáváte pouze samotné výrobky, ale ucelený systém, který výrazně usnadní projekční přípravy i samotnou realizaci.

Přijďte si prohlédnout dřevostavbu NAŽIVO a přesvědčit se o všech výhodách systému NOVATOP na vlastní oči.

Kdy? od 24. do 27. února 2011
Kde?  Hala 3, stánek A10, Výstaviště v Praze Holešovicích

Více o systému NOVATOP na www.novatop-system.cz
Zdroj: AGROP NOVA a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 17.02.11 09:20
Návštěvnost: 12172 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.