Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
SOLODOOR přináší nové dveře Gabreta s unikátním 3D povrchem
SOLODOOR přináší nové dveře Gabreta s unikátním 3D povrchem

Společnost SOLODOOR, která patří k předním domácím výrobcům dveří a zárubní, rozšířila svoji nabídku o dveře Gabreta. Nová modelová řada vyniká jemnou linií úzkých prosklených pruhů a SOLODOOR ji premiérově nabízí s unikátním strukturovaným povrchem SOLO 3D.

„Gabreta je naší další odpovědí na nejaktuálnější trendy v designu dveří. U zákazníků v současné době vítězí dveře se subtilním prosklením. Oblibě se těší strukturované povrchy evokující dřevo. Gabreta jsou dveře ve střední cenové kategorii, svým designem a kvalitou provedení ovšem míří minimálně o třídu výš,“
uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.

U řady Gabreta je poprvé v nabídce povrch SOLO 3D. Jedná se o trojrozměrný povrch, který se vyrábí ve variantách eben, bambus, cremeline. Právě tyto strukturované povrchy jsou aktuálním světovým trendem. Druhou volbou povrchové úpravy je použití fólie s devíti možnostmi dezénu (například rumunská třešeň, ořech, dub či olše). Řada Gabreta je nabízena v osmi variantách označených římskými číslicemi, a to s jedním či dvěma prosklenými pruhy. Prosklení je rámováno buď lištou v barvě dveří, nebo dnes módní hliníkovou lištou.

„Navzdory útlumu ve stavebnictví zákazníci překvapivě neutekli pouze k levným dveřím a dávají jednoznačně najevo, že pokud se již rozhodnou investovat do nových dveří, chtějí za své peníze kvalitu,“
uvedl Martin Dozrál. Proto SOLODOOR v posledních měsících kromě řady Gabreta uvedla na trh modely Excelent, Elegant, Solid a Brillant pro náročnou klientelu.

Podrobnosti o dveřích Gabreta, o dalších modelových řadách i o možnostech volby povrchové úpravy dveří najdete na www.solodoor.cz.
Zdroj: SOLODOOR
Vložil: Tisková zpráva, 01.09.10 00:10
Návštěvnost: 9528 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.