Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kreativní keramické obklady
Kreativní keramické obklady

Sometile je kreativní keramický ateliér, který působí v Bratislavě od roku 2007. Činnost ateliéru je prioritně zaměřena na navrhování a výrobu originálních keramických mozaik a také samostatných interiérových a exteriérových doplňků.

Keramické obklady jsou osvědčeným interiérovým doplňkem, jehož trvanlivost prověřila historie a který je stále velmi oblíbený. V případě ateliéru Sometile můžeme hovořit o poctivé ruční práci, kdy je každý jednotlivý díl keramické mozaiky ručně tvarovaný a glazovaný. Představivost a estetické cítění Sometile nezná hraníc. Využití jejich keramických obkladů je všestranné - barové a recepční pulty, sokly, sloupy, obklady krbů, či ryze dekorativní velkoplošné mozaiky na stěnách. Okouzlující spojení praktických vlastností, trvanlivosti a hravé estetiky najde své uplatnění v každém moderním interiéru, ve veřejných prostorech, ale i jako umělecký solitér.

Sometile se dokáží přizpůsobit a umí naplnit požadavky a představy i toho nejnáročnějšího klienta. Služby ateliéru zahrnují spolupráci s architektem při hledání ideálních dispozičních řešení, výtvarné zpracování návrhu mozaiky, výrobu vzorků a následně samotnou realizaci projektu. Sometile je skvělá příležitost pro architekty, které už omrzely prefabrikované keramické mozaiky a mají chuť použít kombinaci tradičních keramických technik a současného grafického designu. Kreativitě v keramice se totiž meze nekladou.

více na www.sometile.com
e-mail: sometile@gmail.com
Zdroj: sometile.com
Vložil: Tisková zpráva, 12.05.10 22:30
Návštěvnost: 11435 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.