Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tapety čistého designu

Kreativní prostor Lavmi představuje designové tapety designérky Babety Ondrové ve společném projektu s českým výrobcem tapet, společností Vavex. Tři trendové kolekce tapet obsahují celkem 11 vzorů a jsou tištěny hlubotiskem na tapetový materiál poslední generace, vlies Sympaq. Vybírat a nakupovat můžete zatím pouze přes eshop na www.lavmi.cz a jejich dodací lhůta se pohybuje v řádu dnů.

Široká nabídka designů
Kolekce Extravagant obsahuje pět nadčasových vzorů. Je určena pro náročnější publikum, které ocení vytříbený styl současného designu.
Kolekce Extravagant / design Cu-bique

Kolekce Modern a New Romantic nabízí originální barevnost a vzory. Obě kolekce jsou určeny širší veřejnosti, která sleduje současné trendy v bydlení a bytovém designu.
Kolekce Modern / design Lastura


Sympaq / perla mezi tapetovými materiály
Na rozdíl od svých předchůdců je Sympaq 100% zdravotně nezávadný, esterový vlies, netkaný materiál, který neobsahuje PVC ani těžké kovy. Je ultra pevný, světlostálý, na dotyk i pohled okouzlující materiál s jemněhebkou strukturou. Vyroben z přírodní celuózy, omyvatelný, prodyšný. Je s ním velice snadná manipulace. Jak při lepení: jde to snadno, lepidelem se natírá pouze zeď a ještě při lepení lze s tapetou posunovat, tak při odstraňování. Sundavá se pouhým strhnutím. Sympaq je pevnější než běžné druhy vliesu a díky tomu s ním odpadají veškeré problémy jako se starými papírovými tapetami.
Kolekce New Romantic / design Rosa


Prodej
Kolekci Extravagant najdou zákazníci od března ve vybraných prodejnách zabývajících se současným designem a v internetovém obchodě v cenách od 2245,- korun za jednu roli.  Kolekce Modern a New Romantic budou k dostání od konce února v síti prodejen Vavex, ve vybrané obchodní síti a v internetovém obchodě při cenách od 595,- resp. 795,- korun za jednu roli.
Kolekce Extravagant / design So-leil


Spolupráce s architekty
V případě zájmu architektů je zcela otevřena možnost spolupráce s kreativním prostorem Lavmi na designování a výrobě tapet navržených pouze pro konkrétní prostor.


eshop: www.lavmi.cz
Zdroj: Lavmi
Vložil: Tisková zpráva, 09.02.09 17:00
Návštěvnost: 16699 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.