Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nezaměnitelný vzhled podlahoviny Artoleum® v nové kolekci
Nezaměnitelný vzhled podlahoviny Artoleum® v nové kolekci

Artoleum® – inspirováno jedinečností světa i přírody, která nás obklopuje. Unikátní kolekce přírodního linolea Artoleum® s jedinečným nezaměnitelným designem, který nabízí pouze společnost Forbo.

Artoleum® je vyráběno z obnovitelných zdrojů, které zahrnují lněný olej, pryskyřici, dřevitou moučku, vápenec, jutu a přírodní pigmenty. Toto je tajemství jeho osvědčené trvanlivosti. Jedinečnost podlahoviny Artoleum® spočívá také v jeho struktuře, kdy jsou barvy kladeny vedle sebe a jasně ohraničeny při pohledu z blízka. Při pohledu z dálky se barvy smíchají při zachování charakteristického a nezaměnitelného dojmu. Významnou změnu reprezentuje rozšíření barevné škály. Nová kolekce se skládá ze tří designových řad: prisma, mineral a graphic. Řada Prisma přináší 18 barevných variací inspirovaných barvami přírody v jemných i sytých odstínech. Mineral představuje novinku v řadě Artoleum®, jeho 15 vzorů přebírá vzhled přírodních kamenů a umožňuje elegantní kombinace pro každý interiér. Nadčasovou klasiku pak reprezentují vzory řady Graphic, které vznikly využitím kontrastu barvy černá – bílá a doplňujících tónů šedé. Povrch materiálu Artoleum® i nadále chrání povrchová úprava Topshield, která zamezuje usazování nečistot a poškození podlahoviny, zaručujte také nižší náklady na čištění. Topshield nikterak nenarušuje přírodní charakter podlahoviny a nechá plně vyniknou jeho charakteristické vlastnosti jako je přirozená antistatičnost a nealergenní charakter. I přesto, že se jedná o 100% přírodní produkt je vhodný k instalaci na podlahové topení. Artoleum® je vyráběno v pásech 2 m šíře. Spojování jednotlivých pásů je prováděno svařováním za pomocí vícebarevných nebo jednobarevných svařovacích šňůr.

www.marmoleum.cz


V roce 1995 představilo Forbo Linoleum zcela novou strukturu linolea: Artoleum®. Jeho vzhled není ani mramorovaný ani jednobarevný - prostý, má však svou vlastní tvář nezaměnitelnou s ostatními podlahovými krytinami. Artoleum® si během doby jeho trvání vydobylo jedinečnou pozici na trhu a v současnosti je připraveno k uvedení čtvrté edice.

Svět zázraků

Forbo Artoleum® je jako svět, který nás obklopuje: svět barev a struktur, krása a hravost, kontrast a nepředvídané kombinace.
Svět zázraků. Artoleum® je jedinečný design linoea, který je dostupný pouze u firmy Forbo.

Kolekce

Nová kolekce Artoleum® se skládá ze 44 barev v provedení 2,5mm, z toho je 36 barev nových a 8 barev přechází ze stávající kolekce.
Kolekce je dále rozdělena do 3 podkolekcí: prisma, mineral a graphic.
Všechny barvy se vyrábí ve 2,5mm.
Šířka role je 200cm a její délka cca. 32 m.

Artoleum® prisma

Artoleum® Prisma vychází z ‘jasného’ a ‘klidného’ designu.
Základ každé barvy Artoleum® Prisma je nevtíravý design, jeho propracovaná struktura vytváří prostorný, harmonický dojem, který zapadne do každého prostoru.
Artoleum® Prisma vychází z kombinace dvou designů Marmoleum Piano a Artoleum® Scala. Použití konceptu kombinace dvou designů bylo již úspěšně použito u Artoleum® graphic.
Artoleum® Prisma se skládá z 18 barev, 17 je nových, pouze barva 5026 přechází ze staré kolekce do nové.

Artoleum® mineral

Mineral je zcela novým designem v kolekci Artoleum® a skládá se ze 16 barev.
Tato kolekce byla vytvořena, aby se její barvy mohly přizpůsobit co nejširšímu rozsahu potřeb. Podmětem pro tuto kolekci se stal kámen: přirozený a harmonický.

Artoleum® graphic

Artoleum® graphic je design, který přechází s úspěchem ze stávající kolekce Artoleum®. Do stávající kolekce jsou přidány 3 nové barvy.

Artoleum® Graphic vychází z jednoduchosti, kde se kombinují barvy černá s bílou nebo v doplnění s odstíny šedé barvy. Tyto barvy a její kombinace se mezitím velmi osvědčily v moderních stavbách, kde dominuje sklo nebo beton.

Svařovací šňůry

Pro každou barvu z nové kolekce je i pasující svařovací šňůra. Označení je stejné jako příslušná barva materiálu.

www.marmoleum.cz

Forbo s.r.o.
Novodvorská 994
CZ -142 21 Praha 4

Tel. +420 239 043 011
Fax + 420 239 043 012

www.forbo.cz
info@forbo.cz

> Stránka společnosti Forbo v katalogu
Zdroj: Forbo
Vložil: Tisková zpráva, 01.05.08 00:05
Návštěvnost: 14348 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.