Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Svítidlo Plana
Svítidlo Plana

Rádi bychom Vám představili svítidlo PLANA od italské firmy de Majo. Svítidla se skleněnými stínidly jsou vyráběna v klasické sklárně na benátském ostrově Murano. Jen sklo vyráběné na tomto místě se může označovat jako "Vetro Artistico di Murano" - ochrannou známkou pro sklo vyráběné dle historických postupů. Murano glass - je světoznámým synonymem pro několikasetletou tradici ruční produkce sklářských dílen z ostrova Murano a ochranná známka je zárukou, že ručně foukané sklo má skutečně původ na malebném ostrůvku v benátské zátoce. Trojvrstvé, případně čtyřvrstvé provedení skleněných stínidel (vnější barevná vrstva, vnitřní bílá doplněné ochrannou vnější a případně i vnitřní mikrovrstvou z čirého skla) dodává svítidlům zcela jedinečné světelné vlastnosti, kterými se výrazně liší od průmyslových sériových skleněných stínidel.

Mimo produkce tradičních klasických skleněných svítidel se de Majo v posledních letech vydalo cestou spolupráce s designéry při výrobě moderních svítidel s originálním technickým řešením. Typickým představitelem tohoto trendu jsou právě svítidla PLANA.

Závěsné zářivkové svítidlo Plana ze speciálně litého, diamantem řezaného čirého skla s matově pískovanou částí pohledově skrývající tenké zářivkové trubice T5 (24, 39 a 54W) a elektronickým předřadníkem v šedě lakovaném krytu umístěném mimo svítidlo s chromovanými detaily závěsů, průhlednou napájecí šňůrou - to vše vytváří zcela mimořádný design zářivkových svítidel PLANA.

Díky velmi měkkému vydávanému světlu je PLANA vhodná nejen do kanceláří, ale i do moderních bytových interiérů, například nad jídelní stoly. Mimo standardní elektronický předřadník se dodávají svítidla také s regulovatelným elektronickým předřadníkem - možnost regulace intenzity osvětlení od nuly až do maxima.

Další informace obdržíte u prodejce:

HELIOS GROUP s.r.o.
Rokytova 28, 615 00 Brno
Tel.: (+420) 544 216 355
Fax: (+420) 544 216 356
helios@helios.cz
www.helios.cz
Zdroj: HELIOS Group
Vložil: Tisková zpráva, 02.02.07 18:45
Návštěvnost: 12538 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.