Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
KOMA MODULAR s.r.o. picture
KOMA MODULAR s.r.o.
Říčanská 1180, 76312 Vizovice
tel: +420 577 007 711
fax: +420 577 452 837
e-mail:
web:

KOMA MODULAR s.r.o. byla založena v roce 1992, průměrný počet pracovníků je 170, průměrný roční obrat je kolem 25.000.000 EUR. Průměrná roční produkce je kolem 3.000 ks modulů a v pronájmu vlastní celkem KOMA GROUP kolem 800 ks obytných a sanitárních kontejnerů.
Do skupiny KOMA GROUP vedle KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. patří KOMA RENT s.r.o se sídlem v Praze/Czech Republic a KOMA SLOVAKIA s.r.o. se sídlem v Nitře/Slovakia. Všechny firmy jsou vlastněny panem Ing. Stanislavem Martincem. Poměr mezi domácím obchodem a zahraničním obchodem je 30 : 70.
KOMA MODULAR CONSTRUCTION je specialista na modulární výstavbu, výstavbu přenosných budov a sanitární moduly. Stavby systémem modulární konstrukce realizovala vedle dodávek do zemí Evropské unie také do Norska, Švýcarska, na Blízký východ, Ruska, na Balkán, ale také do Mexika, Mongolska a Indie.
Firma je registrovaná jako dodavatel pro UN - UNGM Registration Number is 103612 a je registrována jako dodavatel pro agencie UNDP, UNHCR, UNICEF, UNIDP, UNOPS, UNPD, UNRWA a WFP. Dále je firma registrována jako dodavatel obytných kontejnerů pro NATO respektive agencii NAMSA.
Systémem prostorové výstavby firma staví hlavně kancelářské objekty, školy, mateřské školy, restaurace, ubytovny, prodejny, autosalony, podnikatelské objekty, bytové domy, domovy důchodců apod. Firma organizuje pravidelně architektonické soutěže s tématem modulární výstavby pro studenty vysokých stavebních škol a architektury a je vlastníkem několika patentů a užitných vzorů. V roce 2000 byla oceněna Zlatou medailí na mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně za prostorový modul a v roce 2008 byla oceněna na mezinárodním stavebním veletrhu Coneco 2008 v Bratislavě v soutěži o Zlatou plaketu Čestným uznáním za modul s vyměnitelnými stěnami a příčkami.
Firma vlastní certifikáty na dozorovaný management kvality dle ISO 9001:2000, který je certifikovaný mezinárodní certifikační společností Bureau Veritas. Dále firma vlastní certifikát na výrobek ÜBEREINSTIMMUNGSZERTIFIKAT udělený německou certifikační společností TÜV, vydaný společností LGA Nürnberg. Od stejné certifikační společnosti vlastní svařovací certifikát. Dále vlastní certifikáty prokazující požární odolnost, zvukovou neprůzvučnost, statické zatížení a tepelné vlastnosti.
Reference

Výrobkové řady
ComfortLine
Nízkoenergetické moduly M3 určené pro stavby trvalejšího charakteru a s využitím schopnosti mobility. Půdorysný rozměr 9x4m. Vhodné pro kanceláře, školy, mateřské školy, hotely, bytové domy, ubytovny a pod.StandardLine
Standardní obytné a sanitární kontejnery pro stavby dočasného i trvalého charakteru. Standardně vyrábíme kontejnery s celopozinkovanou kostrou pro zvýšení životnosti. Možnost provádění speciálních fasád a vnitřních obkladů dle přání zákazníka. C3L-obytný, C3S-sanitární, C3V-s vyměnitelnými stěnami, C3VF-skladatelný s vyměnitelnými stěnami.

EconomicLine
Ekonomické kontejnery E3E pro dočasné stavby. Kostra je pozinkovaná a kontejnery jsou snadno omyvatelné vodou jak vně, tak uvnitř. Kontejnery lze plně vybavit sanitárním zařízením. Pro přepravu jsou kontejnery snadno rozložitelné a šetří tak náklady na přepravu.

Související články
Návštěvnost: 14793 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.