Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
New Visions of Work, novinky Wiesner Hager
New Visions of Work, novinky Wiesner Hager

Wiesner Hager představil v Kolíně nad Rýnem nové produktové portfolio pro rok 2017. Podtitul veletrhu pracovních konceptů ORGATEC letos zněl „New Visions of Work“. Novinky z katalogu Wiesner Hager jsou přesně takové: pomohou vám rozvíjet a uskutečňovat vaše nové pracovní vize.

yuno
Pracovní stůl yuno představuje chytrou alternativu ke skládacím stolům. Stoly yuno lze totiž stohovat tak, jak jsou. Žádné rozkládání – prostě je naložíte na důmyslný vozík a jednoduše odtlačíte na místo, kde zaberou jen minimum místa. Pro spojování nejsou potřeba žádné další díly, systém uchycení je integrován přímo v rámu. Celou manipulaci zvládnete jednoduše sami.

skill system
Máte rádi variabilitu? Pak je systém skill to pravé pro vás. Jeho základnu tvoří rám kompatibilní se všemi možnými tvary desky. Potřebujete sestavit stoly do kruhu, oválu, „účka“, čtverce nebo třeba vlnovky? Univerzální rám a nespočet variant tvarů pracovních desek systému skill vám to umožní!

m.zone
Že jsou pracovní kóje nemoderní? To jste ještě neviděli uspořádání m.zone. Atraktivní modulární systém m.zone umožní vmžiku vytvořit pracovní stanici pro jednotlivce i týmy, když potřebujete mít klid a soustředění. Bohatá výbava modulů zajistí pracovnímu boxu právě takovou míru soukromí, jakou potřebujete, kdykoliv a kdekoliv.

etio
Pracovní prostor etio je futurismus plný emocí. Strohost doplněná půvabnými křivkami a důmyslnými doplňky je dílem neunzig° design. etio umožňuje nastavit pracovní stanici podle vlastních potřeb a návyků – zároveň je ale plný překvapivých řešení pro vaši kreativitu.

cage
cage je dokonalý úložný a zónový systém, který vás ohromí designem a výběrem materiálů. Hranatý profil otevřených nebo uzavřených, horizontálních nebo vertikálních modulů umožňuje přehledné uspořádání prostoru. Díky cage vždy najdete své věci, kde je chcete mít.

eRow
Číslovat sedadla už nebude noční můra. Chytrá aplikace eRow to udělá za vás. Pomocí technologie NFC stačí zadat číslo první židle v řadě a ostatní židle se očíslují samy v rozhraní IR. Tato chytrá aplikace vám při uspořádávání konferenčního prostoru ušetří několik hodin otravné práce.Zdroj: Wiesner-Hager Möbel GmbH
Vložil: Tisková zpráva, 02.11.16 10:25
Návštěvnost: 5125 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.