Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nová generace markýz pro střešní okna AMZ Solar a AMZ Z-Wave
Nová generace markýz pro střešní okna AMZ Solar a AMZ Z-Wave

Střešní okna se montují nejenom do nově vybudovaných staveb ale také do rekonstruovaných podkroví. Umístění v šikmé střeše je předurčuje k tomu, že propouští velké množství světla. Optimální kontrola světla a tepla umožňuje změnit podkroví na komfortní prostor k bydlení a k práci.
Markýza s elektrickým ovládáním je žádoucím spojením efektivity ochrany před nahříváním a komfortním ovládáním. Díky tomu, že markýza absorbuje sluneční záření již před zasklením a emituje teplo ven, značně lépe chrání před horkem v porovnání s vnitřními stínícími doplňky. Zároveň umožňuje přísun přirozeného světla a vizuální kontakt s okolím. Navíc umístění markýzy za oknem nezmenšuje prosklenou plochu. Firma FAKRO testovala účinnost ochrany před nahříváním místnosti pomocí vnějších předokenních clon. Vnější markýza chrání před nahřáním až 8krát účinněji než vnitřní zatemňovací roleta.

Markýzy s elektrickým ovládáním jsou:

AMZ Solar, která pracuje automaticky. V závislosti na intenzitě solární záření se automaticky rozvine a chrání podkroví před nahřátím. Inteligentní systém ovládá markýzu podle intenzity slunečního svitu); funkci čidla plní fotovoltaický panel, který reaguje na sluneční záření. Při intenzivním záření se markýza automaticky rozvine. Je-li zataženo, markýza se automaticky svine.

 AMZ Z-Wave napájená z el.sítě a ovládaná pomocí dálkového ovladače nebo nástěnného ovládacího panelu v bezdrátovém systému Z-Wave. Je kompatibilní s jinými zařízeními s modulem Z-Wave, např. s oknem FTP-V Electro Z-Wave.
Markýzy s elektrickým ovládáním se výjimečně snadno používají, což zaručuje nejvyšší komfort používání a bydlení.
Zdroj: FAKRO CZECH s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.06.16 13:15
Návštěvnost: 2402 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.