Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dali jsme betonu duši!
Dali jsme betonu duši!

Přesně pod tímto heslem vytváří česká značka Gravelli řadu tenkostěnných produktů z pohledového betonu.
A to již od roku 2012, kdy začínala na jednoduchých kuchyňských deskách a umyvadlech na míru, o kterých jste se na Archiwebu již mohli dočíst dříve.


Základními rysy značky Gravelli jsou inovace a technologický vývoj betonových směsí, které se poté využívají při tradiční řemeslné výrobě. Vzhled finálních výrobků se vždy nese v minimalistickém stylu, který zbytečně neodvádí pozornost a dává vyniknout přirozeným jevům betonu.

Beton obecně je u architektů jedním z nejoblíbenějších materiálů. Proto se vynaložilo značné úsilí, aby bylo možné použít ho mimo klasických aplikací také pro účely interiérových prvků, nábytku a doplňků.

Dobře se kombinuje se dřevem, kovem i sklem. Lze ho tak vnímat jako jeden ze základních prvků na paletě materiálů, který umí doladit atmosféru celého prostoru.

Díky zkušenostem ze zakázkové výroby se výrobní možnosti posunuli o pořádný kus dopředu.

Jako příklad lze uvést nový stůl Lucca, který upoutá pozornost především svou deskou o rozměru 2600x1100 mm při síle betonu pouhých 15 mm. Podnož byla navržena tak, aby se nad ní betonová deska vznášela a nebyla na první pohled vidět podpůrná kovová konstrukce. Celý stůl je také možné v případě potřeby rozmontovat.
Kromě velkých jídelních stolů lze v portfoliu výrobků najít také konferenční stolky, závěsné osvětlení a nové typy umyvadel.
Za pozornost stojí i kolekce betonových šperků, ve kterých se nejlépe odráží pečlivý přístup k výrobě a smysl pro dotahování nejmenších detailů.

Pokud máte rádi beton a uvažujete o jeho použití, využijte příležitosti prohlédnout si výrobnu a showroom Gravelli na Praze 9, kde dostanete možnost podívat se nejen na hotové výrobky, ale především na celý proces výroby, kterým každý produkt Gravelli během pěti týdnů prochází. 
Jelikož jde o kreativní místo, je zde možnost vidět i věci, které se právě připravují a nebyly dosud nikde zveřejněny.

Pro více informací navštivte webovou stránku www.gravelli.com, nebo internetový obchod shop.gravelli.com
Zdroj: Gravelli s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 01.04.16 14:55
Návštěvnost: 3814 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.