Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Protipožární skleněné příčky v interiérech
Protipožární skleněné příčky v interiérech

Díky moderní technologii mohou mít dnes interiérové protipožární příčky i podobu stěn. Vnášejí do interiéru zcela novou estetickou hodnotu, aniž by slevily z bezpečnostních parametrů. Systémy FR a BR jsou toho příkladem.

Pro systém FR je charakteristická funkčnost a optická lehkost. Má skvělé protihlukové vlastnosti – do 45 dB. V parametrech propustnosti světla dosahuje oproti konkurenčním řešením o 20% lepších hodnot.Tento bezrámový systém umožňuje vytvořit zasklení o ploše 4,5 m2 bez nutnosti použít jakýkoliv rám. Stěny v systému FR poskytují svobodu v oddělování místností různých tvarů, což je možné díky použití ohýbaného protipožárního skla a jedinečným konfiguracím se sklem vyřezaným do libovolných geometrických tvarů.  Škála použití je široká, montáž a demontáž jsou přitom neobyčejně jednoduché.

Problematické rohy, neosvětlené chodby a vstupní prostory, neesteticky zasazené výtahy ─ to vše již nemusí být problémem. 

Nabízené třídy požární odolnosti: EI30, EI60 a EI120

Dalším bezrámovým systémem z rodiny FR Solutions je systém BR. Nevyžaduje použití rámů a sloupů, umožňuje vytvářet příčky bez omezení délky a lze jej kombinovat s dveřmi.


Nová verze systému z letošního roku se vyznačuje dalšími výhodami. Především je to spojování skleněných tabulí v systému BR II bez použití maskovací lišty.  Montáž je ještě snazší a rychlejší. Rozvoj výrobku se příznivě promítl i do jeho ceny.

Skleněné tabule jsou větší, maximální rozměry činí 2200 x 4200 mm, což zvyšuje plochu jedné prosklené tabule na více než 9 m2. Stejně jako u systému FR je světelná propustnost vyšší až o 20%. Nepochybnou výhodou této verze systému BR je možnost zakončení skleněné tabule jakýmkoliv materiálem (dřevo, sádrokartonová deska, ocel, nerezová ocel, hliník).

Obložení evakuačních cest a vytvoření požárních dělících stěn - to jsou jen dva příklady možných použití tohoto řešení, které dokonale vyhovuje nejnovějším architektonickým trendům.

Nabízené třídy požární odolnosti: EI30, EI60.

Zdroj: www.frsolutions.pl
Vložil: Tisková zpráva, 01.02.16 18:30
Návštěvnost: 3678 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.