Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Přírodní materiály vypínačů frčí! Hager představuje spínací systémy Generace R.
Přírodní materiály vypínačů frčí! Hager představuje spínací systémy Generace R.

Společnost Hager Electro s.r.o. je již 60 let specialistou na elektrické instalace a od roku 2012 zastřešuje produkty značky Berker. Spínací systémy Berker respektují ty nejvyšší požadavky architektů na estetiku a funkčnost, výjimečnost produktů dokládá řada prestižních realizací po celém světě a získání mnoha designových ocenění. Přesvědte se sami!


Generace R. vypínačů představuje jednoduché linie ve třech řadách, nabízí mnoho barevných kombinací materiálu a funkcí.

Berker R.classic
Je to již sto let, co Berker dokončil první kulatý vypínač. S příchodem řady Berker R.classic se otevřela nová kapitola a téma „kulatosti“ se představilo ve zcela novém světle. Tento vypínač je obrazem vačkových vypínačů s novodobým designem. Sympatický kulatý tvar a jednoduchý, avšak výrazný otočný knoflík, ve čtyřech variantách materiálu (plast, sklo, hliník a nerez) – to jsou jeho charakteristické rysy.

Berker R.3 je netypickou a zároveň originální řadou, vynikající svými kontrasty, výraznými ostrými hranami rámečku a kulatým centrálním dílem. Velmi nápaditý kontrast prezentuje kombinace plastových centrálních dílů s rámečkem z hliníku či nerezové oceli.

Berker R.1 je mladším bratrem řady Berker R.3, díky jeho zaobleným hranám s úhlem 3,5° však působí jemněji. Nabízí také širší možnosti výběru materiálu od základního barevného portfolia (polární bílá, černá v plastu nebo v kombinaci se sklem) až po přírodní materiály - kůže, břidlice, beton a dřevo.
S cílem nabídnout klientům větší rozmanitost této řady, představila společnost Hager na veletrhu Light & Building ve Franfurktu více barevných variant. Největší ohlasy vzbudily rámečky z akrylu, v transparentní červené a oranžové variantě. Rámečky jsou „světlovodivé“ a umístíte-li je do tmavší místnosti, stanou se reflexním bodem, který nelze přehlédnout.

http://www.generation-r.de/generation-r./103.htm#slide-143

www.hager.cz/vypinac

Slovo architekta o Generaci R.: „Jako architekta se mě stále ptají, jaké plošné spínače, do kterých prostor doporučuji. U Generace R. je odpověď jednoduchá: Svou rozmanitostí, perfektní formou a rozsáhlou variabilitou s jednotlivými kombinacemi jsou spínací systémy vhodné od malých apartmánů, přes hotely a kancelářské prostory až po větší objekty a rozsáhlé vily“. (Markus Reichl, Architekt/Ingolstadt)Více informací ke kompletní nabídce produktů naleznete na internetových stránkách www.hager.cz/vypinac.
Zdroj: Hager Electro s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 01.06.15 22:45
Návštěvnost: 3596 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.