Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Moderní software pro architekturu už KUPOVAT nemusíte
Moderní software pro architekturu už KUPOVAT nemusíte

Oborově zaměřené aplikace od Autodesku pro architekty a projektanty čekají na začátku roku 2016 velké změny. Významně se změní způsob licencování – velká část přejde na výhodnou formu pronájmu. I nejnovější nástroje informačního modelu budovy (BIM) tak bude mnohem snazší přizpůsobovat měnícímu se počtu zaměstnanců či stážistů ve vašem ateliéru a výhodně si je pronajímat také pro krátkodobé projekty.

Pronájem je běžný způsob přístupu k osobním i firemním prostředkům pro podnikání. Tak, jako nemusíte vlastnit automobily, kanceláře, stroje, počítače, zaměstnávat uklízečky nebo kurýry, nemusíte kupovat ani software. Zakoupení trvalé licence softwaru navíc představuje velkou bariéru úvodní investice. Pronájem licence, nazývaný Desktop Subscription, ji překonává – a umí mnohem lépe reagovat na změny počtu zaměstnanců, krátkodobé stáže, brigádníky, jednorázové zakázky apod.

Desktop Subscription přináší:
  • snazší správu softwaru i přechodů na nové verze,
  • jednodušší nasazení nových nástrojů do každodenní práce,
  • pružné řízení nákladů (měsíční, roční, víceleté pronájmy bez vstupní investice),
  • snazší integraci s moderním uživatelským rozhraním a novými cloudovými službami.
Autodesk plánuje přejít na pronájem u většiny produktů během dvou let. Již pouze formou pronájmu – na rok (či více let), kvartál nebo měsíc – budou od 1. 2. 2016 dostupné samostatné aplikace AutoCAD (vč. LT), Revit, 3ds Max, Maya a mnohé další. Cenové porovnání pronájmu a vlastnictví vždy aktuální verze CAD softwaru najdete v naší on-line kalkulačce.

Pro uživatele, kteří budou vlastnit trvalou licenci k 31. 1. 2016, se nic nemění. I nadále budou používat svoji CAD aplikaci, mnozí i s Maintenance Subscription pro snadné získávání nových verzí, jiní se rozhodnou zůstat na určité verzi trvale.Informační model budovy usnadňuje výměnu informací

BIM umožňuje architektonickému a projekčnímu týmu efektivně využívat 3D digitálních modelů ke spolupráci a podpoře projektů během celého jejich životního cyklu – od fáze koncepčního navrhování a plánování přes detailní projekci a realizaci až po dlouhodobý provoz. Na rozdíl od 2D výkresů jsou podklady u projektů řízených s využitím BIM vždy jednotné, koordinované a vysoce přesné – bez ohledu na počet provedených změn či jejich autora. Díky tomu jsou stavby navrhovány i realizovány rychleji, za nižších nákladů a dlouhodobě udržitelněji.Nový Autodesk Revit 2016 pro snazší využití otevřených BIM dat

Právě uvedená nová verze Revitu usnadňuje využití BIM modelů v otevřeném formátu IFC. Široké možnosti nabízí modul vizuálního programování Dynamo. Kromě toho přináší verze 2016 například nové možnosti energetické analýzy, práci s terénem a komunikacemi, rychlejší grafiku, nový modul pro rendering. V TZB verzi Revitu najdeme například napojení na výrobní modul Fabrication.

Špičkový software se vstřícnou i odbornou podporou


Společnost CAD Studio nabízí pronájmy mnoha CAD i BIM produktů pro architekturu a stavebnictví už dnes, včetně nejrozšířenějších nástrojů Autodesk Revit 2016, Revit LT 2016 a sad Autodesk Building Design Suite 2016. Porovnejte si sami, zda jsou pro vaši firmu vhodnější. Vedle toho nabízí i rozložené financování klasického Maintenance Subscription, takže si snadno můžete zajistit ještě minimálně na 3 roky aktuální verze trvalých licencí. Ke všem novým typům licencování získáte u CAD Studia také praktické bonusové nadstavby a služby technické podpory.

Více informací: www.cadstudio.czinfo@cadstudio.cz • tel. 841 111 124.
Zdroj: CAD Studio a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 01.05.15 11:00
Návštěvnost: 2535 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.