Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tiskněte bez starostí
Tiskněte bez starostí

Potřebujete se soustředit na tvůrčí práci a starosti s tiskem vaší výkresové dokumentace a vizualizací jednou provždy hodit za hlavu? Nový, pohodlný a výhodný pronájem velkoformátových zařízení HP řeší všechny požadavky vašeho ateliéru na tisk, kopírování a skenování. Za jasně a předem danou měsíční sazbu získáte vše – nejmodernější tiskárnu HP DesignJet, dodávky tiskových médií a inkoustů a samozřejmě i kompletní servis s garancí nejoblíbenějšího dodavatele velkoformátových tiskáren u nás.

S pronájmem získáte:
  • Novou, moderní a spolehlivou velkoformátovou tiskárnu nebo multifukční HP Designjet do vašeho ateliéru – Už žádné starosti s otvírací dobou a ceníkem nejbližšího copy centra.
  • Výrazně nižší cenu výtisků – od 20 Kč/A0 – při špičkovém černobílém i barevném tisku.
  • Kompletní servis s garancí HP a originálním spotřebním materiálem.
  • Dodávku na klíč bez jakýchkoli starostí, včetně zprovoznění a zaškolení.
  • Okamžité odpisy v účetnictví a možnost výhodného odkupu po skončení pronájmu.
  • Nabídku přesně odpovídající vašim potřebám za předem jasnou měsíční sazbu.

Příklad: Potisknete-li v ateliéru měsíčně 100 m² (100 formátů A0) černobílými nebo barevnými čárovými výkresy, 5 m² výkresy s barevnými plochami a 2 m² vizualizacemi ve fotografické kvalitě, může vás pronájem – a to včetně nové tiskárny HP Designjet T920, spotřebního materiálu (mimo papíru) a plného servisu – stát již od 4500 korun měsíčně!

Pokud vás od tvůrčí práce odvádějí starosti s tiskárnou – zda je po ruce správný papír, nedochází-li náplně, jsou-li čárové výkresy přesné a odpovídají-li barvy na vizualizacích vašemu záměru – ztrácíte drahocenný čas! Objevte, kolik starostí ušetří vašemu ateliéru pronájem kompletního tiskového řešení, včetně služeb.

Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku na míru: csf@csf.cz, 495 533 495, 606 630 421


HP Designjet T920 a T1500: Ideál pro menší a středně velké ateliéry

Modely T920 a T1500 přinášejí snadné zakládání rolí zepředu, horní vodorovnou plochu pro rychlé revize výtisků, průhledové okno umožňující bleskovou kontrolu průběhu tisku i maximálně pohodlné ovládání, aniž byste museli vstát ze židle. Jejich velkou výhodou je, že do stohovače výkresů můžete poslat až 50 kopií různé velikosti (formáty A4–A0), které jsou vyrovnané a rovnou připravené na skládání či další manipulaci. Obě tiskárny nabídnou nejen velmi rychlý tisk při vysoké přesnosti (formát A1 je potištěn za pouhých 21 sekund), ale také výbornou věrnost barev i odstínů šedé a zpracováním velmi komplexních souborů díky rozsáhlé virtuální paměti pro tiskové úlohy. Vyšší model T1500 přináší navíc pokročilejší správu tisku pro větší týmy a rovnou dvě role papíru. Díky inteligentnímu připojení k internetu oba modely umožňují tisknout prakticky odkudkoli, s kopiemi výtisků automaticky ukládanými a později přístupnými v rámci cloudu či rozeslanými stanoveným členům vašeho týmu e-mailem. Obě modelové řady lze zvolit i v provedení s PostScriptovou výbavou.

HP Designjet T2500 eMFP: Tisk, kopírování i skenování pro střední a větší týmy

Usnadnit skenování, zasílání skenů vybraným členům týmu i zapracování rukou provedených připomínek je – kromě špičkového tisku a kopírování – hlavním úkolem multifunkce T2500. Tiskárna má velmi malé půdorysné rozměry, snadno tak ve vašem ateliéru najde místo. Chaosu ve výtiscích více různých projektů dokážou zabránit dva směry výstupu tisku, včetně praktického zadního stohovače. Dvě role lze snadno zakládat přímo zepředu a využít je pro různá média – velikostně i co do úpravy povrchu papíru. Podobně jako u typů T920 a T1500 může výrazně pomoci s týmovou spoluprací nad výkresy. Díky bezplatné technologii HP Designjet ePrint & Share si poradí se správou, prohlížením i tiskem velkoformátové dokumentace z tabletů a chytrých telefonů s Androidem či iOS, stejně jako z přenosných a stolních počítačů. I toto zařízení lze získat s PostScriptovou výbavou.
Zdroj: Hewlett-Packard Praha
Vložil: Tisková zpráva, 02.01.15 13:40
Návštěvnost: 3901 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.