Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Designové podlahové zásuvky: konec prodlužovacím šňůrám
Designové podlahové zásuvky: konec prodlužovacím šňůrámPodlahové zásuvky, které patří do moderního bydlení, řeší problém s nevzhlednými kabely a prodlužovacími šňůrami. Podlahové zásuvky mohou přivádět nejen elektřinu, ale i audio/video nebo PC/datové kabely, případně USB nebo HDMI kabely atd.. V místnosti je přitom nemusíte ani zpozorovat.

Pokud nechcete zakopávat o kabely, musíte elektroniku nebo spotřebiče umístit někde poblíž zásuvky. Podlahová zásuvka ale hravě zvládne dovést elektřinu tam, kde je jí zapotřebí. Třeba doprostřed pokoje.

Podlahová krabice pro dvě zásuvky, která se „ztratí“ v každém interiéru.
Designové podlahové zásuvky, z nabídky společnost Stakohome Network s.r.o., jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do zajímavých a luxusních objektů i komerčních prostor. Díky materiálům, ze kterých jsou podlahové krabice vyrobeny, je možné je instalovat i do blízkosti podlahového topení. Víko lze elegantně přiklopit i při zapojení kabelů.Podlahové zásuvky pro interiér
Do víka podl.zásuvky je možné vložit jakákoli podlahová krytina do tloušťky 15mm.
Uvnitř bytů, domů, kanceláří se zásuvky v podlaze využívají hlavně k přivedení elektrické energie do míst, kam by ji jinak musela vést prodlužovací šňůra. Podlahové krabice pro zásuvky mohou být v různých designech i provedeních, esteticky i funkčně umí vyhovět každému zákazníkovi. Vybavení, tzn.počet a druh zásuvek závisí čistě na jeho přání. Vedle elektřiny je možné pojmout i zásuvky typu TV-SAT, PC, HDMI, AUDIO nebo jiné zásuvky.  Zákazníci umisťují podlahové zásuvky typicky například pod stůl , u sedací soupravy nebo k volně stojící světelné lampě či reproduktorům.

Díky překrytí víky potřebnou krytinou se stane podlahová zásuvka v interiéru téměř neviditelná.
Podlahová zásuvka interiér v žádném případě nezkazí. Víko zapuštěné podlahové krabice lze překrýt krytinou dle potřeby, snadno tak splyne s dřevěnou podlahou, dlažbou, linem či kobercem. Krabice v podlaze v sobě naopak ukryje zásuvky a samotné propojení. Do zvláště namáhaných interiérů, lze umístit i odolné provedení podlahové krabice. Po jejím víku lze dokonce bez újmy přejíždět i velmi těžkými předměty.


Podlahové zásuvky pro exteriér
Venkovní podlahovou zásuvku je možné dočasně opatřit nástavcem proti vniknutí vodě.
V exteriéru je vybavení podlahových zásuvek, podobně jako u interiérových variant, plně závislé na požadavcích zákazníka. I zde se můžeme setkat s požadavkem na datovou zásuvku, reproduktorovou nebo TV. Umístit zásuvku můžete například na terasu, kde slouží k připojení přenosného počítače, volně stojícího světla nebo grilu.Venkovní zásuvka s dostatečným krytím (IP67) proti vodě nebo prachu.
Exteriérová podlahová zásuvka může být skryta např.pod trávníkem, připravená na sekačku nebo jiné zahradní nářadí, případně pro dekorativní osvětlení. Zásuvky není problém umístit ani do vjezdů nebo garáží (tzn.že odolají i pojezdům osobními vozidly). Oproti interiérovým zásuvkám se venkovní podlahové zásuvky vyznačují odlišnou konstrukcí, s krytím IP67 (vodotěsné), které zabraňuje vnikání nečistot a vody do prostoru krabice.

Instalace podlahových zásuvek je snadná a jejich údržba nenáročná.

Přijďte se podívat a nechte si všechny výhody předvést v praxi. Rádi Vám poradíme s výběrem toho nejlepšího řešení.
Podlahové zásuvky, zabudované přímo v podlaze, jsou k vidění v showroomu společnosti Stakohome Network s.r.o., na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 - Hloubětín.

Další informace na http://www.podlahove-zasuvky.cz, tel: 226 517 522, mobil: 776 780 378

František Staroba,
Stakohome Network s.r.o.
Zdroj: Stakohome Network s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 01.05.14 08:00
Návštěvnost: 5567 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.