Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
YOU CREATE 2013

IMMOFINANZ Group s potěšením vyhlašuje mezinárodní soutěž s cílem vytvoření nové strategie k užívání budovy Airport Business Centre (ABC) v Praze. Tato soutěž má dát mladým firmám a tzv. „start-upům“ příležitost tvořit a realizovat své nápady a také posílit jejich postavení na trhu. Mladé start-upy z oblasti architektury, urbanismu, inženýrství, designu, reklamy a sociálního inženýrství jsou vítány k registraci.

Z této soutěže, IMMOFINANZ Group očekává nové, svěží a kreativní nápady pro ABC. Nejsme vázání jakýmkoliv omezením mimo nutnosti projektu být realizovatelný v nepřekročitelném rozpočtu 250 000 EUR a bude schopen generovat příjmy. Účastníci mohou rovněž předložit koncepty týkající se pouze částí budovy. Vítěz obdrží odměnu ve výši 10.000 eur a rovněž vítěz může dostat možnost realizovat projekt v rámci smlouvy s IMMOFINANZ Group, za předpokladu, že vítěz má potřebné lidské zdroje a odborné znalosti k realizaci vítězného projektu. Realizací vítězného návrhu účastník rovněž dostane šanci získat, či posílit svou dobrou pověst na trhu, vydělat peníze a těžit ze sítě jedné z největších realitních společností v Evropě.

Nejlepší nápady vybrané společností IMMOFINANZ Group, ve spolupráci s porotou, budou prezentovány v tisku. Tvůrci budou rovněž pozváni na exkluzivní večerní party, kde se mohou setkat s porotci, zástupci tisku a partnery akce, což může také podpořit jejich business.

Kdo se může zúčastnit?
IMMOFINANZ Group nedává žádné omezení v počtu účastníků, ale všichni žadatelé musí prokázat, že plnoletost a fakt, že jsou v současné době buď podnikatelé, zaměstnaní, nebo jsou osobou samostatně výdělečně činnou v požadované oblasti.

Uchazeči musí být:

-    společnost nebo osoba samostatně výdělečně činná s platným IČ a DIČ
-    pracovat jedné nebo kombinaci následujících oblastí:
o    Architektura
o    Interiérový, užitný nebo průmyslový design
o    Urbanismus
o    Stavebnictví
o    Reklama / Grafický design
o    Sociální inženýrství

Postup při podávání žádosti

Účastníci jsou vítání k představení své koncepce jakýmkoliv kreativním, tvůrčím způsobem, který považují za vhodný. Představený koncept může být vhodný pro celou budovu, jakož i pouze její část nebo části. Představení myšlenky, by neměla přesáhnout 10-15 stran a zahrnuje následující pilíře:

•    Popis základní myšlenky na maximálně půl stránky formátu A4
•    Podrobný popis svého projektu a způsoby realizace
•    Předběžný rozpočet realizace projektu
•    Popis procesu jak bude koncept generovat příjmy
•    CV účastníků a představení společnosti
•    Skici, kresby, obrazové nebo video materiály dle potřeby

Účastníci se musí registrovat na: www.you-create.cz v rozmezí 15. 07. 2013 – 20.08.2013 před podáním své práce a konceptů. Uzávěrka soutěže je 01. 09. 2013 v 16,00.
Své koncepty musíte zaslat jak v elektronické podobě na win@youcreate.cz tak i vytištěné a na elektronickém nosiči v neprůhledné obálce označené „ABC SOUTĚŽ“ dodané na adresu: IMMOFINANZ Group, Štefánikova 248/32, Praha 5, PSČ 150 00.

Informace ohledně Airport Business Center
Airport Business Centre leží přímo u Letiště Václava Havla v Praze–Ruzyni a nabízí flexibilní kancelářské a obchodní prostory. Budova byla postavena místním developerem v roce 1998 a byla jednou z prvních moderních kancelářských budov v Praze.

K dispozici jsou například kantýna, banka, pošta, obchody, restaurace, supermarket a hotel, které se nacházejí buď přímo v budově, nebo v její bezprostřední blízkosti. K dispozici je zde také dostatek parkovacích míst. Budova je snadno dostupná autem a městskou hromadnou dopravou.

Proces posuzování a výběru

Námi pečlivě vybraná porota posoudí veškeré podané koncepty a návrhy a to dle výše popsaných pilířů, podmínek a pravidel soutěže a těchto kritérií.:
•    tvořivost / kreativita
•    inovace / zajímavá myšlenka
•    šance na realizaci
•    ekonomika a finanční způsobilost realizace
•    rozpočet
•    šance na vytváření příjmů
•    estetika

Pro více informací ohledně poroty a podmínek soutěže, navštivte webové stránky soutěže: www.you-create.cz

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Kolik stojí vstup do soutěže?
Neexistuje žádný vstupní poplatek za účast v soutěži

Musí být koncept předán v angličtině?

Ne nutně, ale pomůže to. Pokud myslíte, že to pro Vás bude více komfortní, můžete koncept předat v českém nebo německém jazyce.

Jak bude vybrán vítěz?

Námi pečlivě vybraná porota posoudí veškeré podané koncepty a návrhy a to dle pilířů popsaných v zadání, podmínek a pravidel soutěže a těchto kritérií.:
•    tvořivost / kreativita
•    inovace / zajímavá myšlenka
•    šance na realizaci
•    ekonomika a finanční způsobilost realizace
•    rozpočet
•    šance na vytváření příjmů
•    estetika

Co získám, když vyhraji?
Vítěz soutěže získá jednorázovou odměnu 10.000 eur, stejně jako šanci na realizaci a implementaci konceptu v rámci smlouvy s IMMOFINANZ Group, za podmínky, že vítěz má potřebné lidské zdroje a odborné znalosti k realizaci vítězného projektu. Realizací vítězného návrhu účastník rovněž získá publicitu prostřednictvím „Public Relations“ aktivit zadavatele, šanci posílit svou pověst na trhu, vydělat peníze a těžit ze sítě jedné z největších realitních společností v Evropě.

Co z toho mám, pokud nevyhraji?

I když nevyhrajete, ale Váš koncept zapůsobí na porotu, můžete získat publicitu prostřednictvím našich PR aktivit, také budete pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků akce na začátku září 2013, kde budete mít možnost se poznat s ostatními účastníky soutěže, naší porotou, budete mít možnost vytvořit si nové obchodní kontakty a hlavně, užijete si večer.

Smím ve svém konceptu kompletně změnit budovu?

Cílem soutěže není zbourat budovu, ale vytvořit přiměřený kreativní a ekonomicky udržitelnou využitelnost budovy. Ať už máte v plánu cokoliv, rozpočet na realizaci Vašeho konceptu ve výši 250 000 EUR nesmí být překročen.

Mohu navštívit budovu a získat tak představu o ní a jejím případném využití?
Samozřejmě, všichni soutěžící jsou více než vítáni k prohlídce budovy. Každý registrovaný soutěžící si může rezervovat svůj individuální termín v týdnu od 5-9. srpna 2013.

Jak se mohu přihlásit?
Pokud chcete přihlásit do soutěže, musíte použít registrační formulář na našich webových stránkách soutěže www.you-create.cz . Poté budete vyzváni, abyste prokázali, že jste dosáhli věku a současné době pracuje ve firmě, nebo ji zastupujete, nebo jste OSVČ, na kterou se hodí požadovaná kritéria. Dále budete mít možnost zaslat v termínu svůj koncept.
Zdroj: IMMOFINANZ Group
Vložil: Tisková zpráva, 19.07.13 21:40
Návštěvnost: 2812 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.