Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Profesionální vrata na míru
Profesionální vrata na míru

Náročné projekty jsou pro nás výzvou

Běžný rodinný dům, moderní nízkoenergetická stavba nebo třeba prvorepubliková vila. Každá budova má svůj osobitý styl, se kterým by měla splynout i garážová vrata. Široký sortiment a individuální přístup k zákazníkovi umožňuje společnosti Trido nabízet vkusné a zároveň funkční produkty. Své představy nemusíte přizpůsobovat nabídce typizovaných výrobků – projektanti vám zdarma navrhnou ideální řešení s ohledem na vámi požadovanou velikost, materiál vrat i bezpečnost a pohodlí jejich ovládání. „Naši profesionalitu dokládají početné reference, například pro BVV jsme zkonstruovali vrata, jimiž na tahači projede loď i se stěžněm,“ uvádí Miroslav Hasa, zakladatel a ředitel firmy Trido.
Pavilon BVV, Brno

Ta realizuje zakázky i pro tak náročné klienty jako Česká národní banka nebo Parlament ČR. Výrobky Trido naleznete mimo jiné na velvyslanectvích České republiky v Jižní Koreji, Německu nebo Norsku. Dokladem profesionality je i rostoucí podíl exportu do zahraničí. Na výběr je několik typů vrat od klasických křídlových, výsuvných nebo posuvných sekčních vrat až po speciální vrata. Standardní materiál garážových vrat představuje ocel. Zákazníci Trida si mohou vybrat z více než dvou a půl tisíce barevných odstínů a téměř z třiceti dekorů dřeva. Jak vysvětluje Miroslav Hasa: „Trido nabízí i méně tradiční materiály jako třeba nerez, mosaz, hliník, dřevěný masiv, atd. Vždy dbáme nejen na vysokou kvalitu a životnost používaných materiálů, ale i profesionální zpracování.“ Výsledný výrobek tak může úspěšně konkurovat i největším výrobcům sériových vrat.

Výrobky promyšlené do detailu

Vlastní vývoj inovací umožňuje Tridu nabízet bezkonkurenční řešení. Příkladem může být unikátní patentovaný systém TRIDO EVO, díky kterému je možné provést výměnu vrat bez nutnosti vybourání starých zárubní. Tímto důmyslným systémem se zkrátil čas potřebný pro rekonstrukci vrat z několika dnů na 3 - 4 hodiny. A protože nejsou potřeba zednické práce, výměnu lze provést v kterémkoliv ročním období. Samozřejmostí je také využívání pokročilých technologií, například otevírání vrat přes mobilní telefon, otisk prstu nebo systém Homelink. Firma Trido již více než 18 let dokazuje, že na garážových vratech je stále co zlepšovat. Za dobu své existence vyvinula mnoho patentově chráněných prvků. Dobré fungování průmyslových i garážových vrat je závislé na každém detailu, jedině tak je zaručena maximální spokojenost zákazníka.

Kromně výroby garážových vrat firma Trido vyrábí automatické dveře klasické posuvné dvoukřídlé a jednokřídlé lineární, teleskopické nebo šípové, dveře panikové, obloukové nebo kruhové, hermetické, protipožární nebo neprůstřelné. Vyrábíme všechny typy turniketů (karuselů), které se navzájem liší počtem dveřních křídel, tvarem střední osy, elektronickým vybavením a velikostí.

Trido poskytuje nezávazně a bezplatně poradenství pro projektanty a investory. Rádi navrhneme technicky i cenově nejoptimálnější řešení pro stavbu a klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi (zakázce).
Zdroj: TRIDO s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.05.13 14:05
Návštěvnost: 3239 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.