Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Cubola – designové řešení teras
Cubola – designové řešení teras

Aktuálními trendy ve stínicí technice jsou tzv. Outdoor living solutions – řešení pro co největší využívání venkovního prostoru. Řada klientů tráví celé dny v práci a v uzavřených prostorách s umělým osvětlením. Každou volnou chvíli proto chtějí trávit venku, na čerstvém vzduchu a užívat si volnosti. Proto je tady Cubola, která umožní daleko více využívat zahrady a terasy a zároveň do venkovního prostoru vnese eleganci a design.Cubola je ideální pro soukromé účely a perfektní pro restaurace a hotely. Flexibilní terasová markýza se maximálně přizpůsobí různým potřebám a prostorům. Je skvělá jako reklamní nosič díky vertikálnímu prvku, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Motorizovaný systém je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Robustní, ale vzdušná a elegantní konstrukce zaujme na první pohled. Je stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru nebo přikotvit k domu. Cubola je opatřena dvěma motory – jeden motor pohání horizontální pohyb markýzy ve vodících lištách, druhý motor pak zodpovídá za vertikální pohyb markýzy a čelního prvku.

Naprostým unikátem je možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů, což ocení zejména v gastronomii, kde je nutné vytvořit větší prostor pro pohoštění zákazníků bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.Cubolu je možné částečně nebo zcela uzavřít bočním krytím ScreenZip a tak vytvořit zcela uzavřený samostatný prostor. ScreenZip je opatřen potahem z tkaniny Soltis nebo screen, které jsou prodyšné, propouští denní světlo a umožňují průhled ven, zároveň však chrání před průnikem nežádoucího slunečního záření a hmyzu. Systém Zip také zajistí odolnost proti větru.

Technické informace

•    Barevné provedení: strukturovaný antracit RAL 7016 nebo lesklá bílá RAL 9010 ve standardu a ostatní RAL na vyžádání
•    Rozměry: maximální rozměr jednoho modulu je 5 000 x 5 000 mm. Pergoly lze spojovat.
•    Uchycení: Se 4 stojnými nohami nebo 2 stojnými nohami a kotvení k fasádě domu
•    Potah: speciální markýzová látka, která je ošetřena nano-technologií a odolává vodě, nečistotám, mastnotám a UV záření.

O firmě Bohemiaflex CS
Firma Bohemiaflex CS, s.r.o. je tradičním výrobcem stínicí techniky s dlouholetou zkušeností Má zaveden a používá systém řízení jakosti, který odpovídá ČSN EN ISO 9001:2008. Zaměřuje se na výrobu a montáž stínicí techniky pro exteriér a interiér a výrobu a pronájem stanů, nůžkových stánků a velkoprostorových stanů. Naším cílem je podílet se na určování tempa a změn v oboru našeho podnikání. Více informací a referenční stavby najdete na www.bohemiaflex-cs.cz nebo www.bohemiaflex.com.
Zdroj: BOHEMIAFLEX CS, s.r.o
Vložil: Pavlína Drbálková, 01.03.13 12:00
Návštěvnost: 7805 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.